Produse
Servicii
Despre noi
Suggest
Favoritele sunt goale.
Menu
 

2023-06-06 / Ze świata PV

Widok z lotu ptaka na elektrownię wodną w Solinie. Jest piękny, letni dzień, w tle intensywnie zielony las.

Elektrownie wodne w Polsce – ile ich jest?

Od lat można zauważyć dążenie do wzrostu znaczenia OZE w pozyskiwaniu energii elektrycznej. Do odnawialnych źródeł energii należą także elektrownie wodne. Sprawdź, gdzie znajdują się elektrownie wodne w Polsce, gdzie jest ich najwięcej i jaka jest ich moc. W poniższym artykule wyjaśniamy również, czy rzeczywiście warto inwestować w tego typu obiekty i jakie są alternatywy.

(więcej…)

2023-05-23 / Ze świata PV

Instalacja fotowoltaiczna zamontowana na dachu przedsiębiorstwa

Fotowotaika dla firm – rozliczenie

Zaczynając od finansowej korzyści, przez pozytywny PR czy realne wsparcie środowiska, długo można by wymieniać powody, dla których firmy decydują się na montaż instalacji fotowoltaicznych. Niemniej rozważając taką opcję, warto zapoznać się z zasadami rozliczania fotowoltaiki dla firm.

(więcej…)

2023-05-16 / Ze świata PV

Na podłodze z beżowych płytek stoi zmywarka, a na niej mikrofala. Obok znajduje się duża, srebrna, dwudrzwiowa lodówka. A po jej prawej stronie jest pralka, na której został położony piekarnik.

Jakie sprzęty RTV i AGD zużywają najwięcej prądu?

Często nie jesteśmy świadomi tego, co zużywa ile prądu, przyczyn dużego zużycia prądu w domu upatrując jedynie w wysokich cenach energii elektrycznej. Niewątpliwie są one faktem, jednak możemy znacząco ograniczyć koszty dzięki wiedzy na temat tego, co zużywa najwięcej prądu i o jakich konkretnie wartościach mowa. Z poniższego artykułu dowiesz się, ile prądu zużywa płyta indukcyjna, a ile piekarnik, czajnik elektryczny czy lodówka.

(więcej…)

2023-05-09 / Ze świata PV

Kobieta podpisuje umowę.

Umowa kompleksowa – co to jest

W XXI wieku trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie bez dostępu do prądu. Choć coraz większą popularnością cieszą się odnawialne źródła energii, często nie sposób obejść się bez prądu z sieci. Aby otrzymywać dostawy energii, trzeba podpisać umowę z przedsiębiorstwem energetycznym. Najczęściej jest to umowa kompleksowa. Co to oznacza? Co to jest umowa kompleksowa? Wyjaśniamy!

(więcej…)
Załaduj więcej
Comentariul a fost trimis spre moderare. Eroare
Y
Contact direct

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o. o.

Cristian Balota Sales Manager Romania Cluj-Napoca | Novis Plaza |Taietura Turcului Nr 47 +40 740 133 568 | [email protected] https://solarshop.baywa-re.ro


Plasarea și gestionarea comenzilor [email protected] Cereri de ofertă și consultanță tehnică [email protected] Facturi și plăți [email protected] Logistică și transport [email protected] Marketing [email protected] Achiziții [email protected] Adresa depozitului Strada Komandosów 1/2 32-085 Modlniczka, (lângă Cracovia) +48 518 997 343 +48 603 172 808 [email protected] Program de lucru 6:00 - 22:00 Ore de colectare personală 6:00 - 12:00 i 16:00-21:00