Blog icon
|
Suggest
Ulubione są puste
Menu
 
 

Kup taniej!

Kup taniej!

Kup taniej!

Polecam hurtownię BayWa r.e. ! Duży asortyment produktów, konkurencyjne ceny, produkty z wysokiej półki, sprawna realizacja zamówień oraz kontakt z opiekunami handlowymi.

Kornel Zieliński

Klient, firma SIMPLIKOR Sp. z o.o.

Łączycie się i utożsamiacie z klientem. Obsługa, miła atmosfera, zrozumienie, empatia - można by jeszcze mnóstwo innych zalet wypisać. To wszystko sprawia, że chce się do Was wracać, u Was kupować i z Wami robić interesy. Etyka biznesu na najwyższym poziomie. Tak trzymać, dziękuję!

Krzytof Błachut

Klient, firma Green Watt Solar Technologies

Serdecznie polecam współpracę z hurtownią BayWa r.e. Solar Systems. Profesjonalne, życzliwe i elastyczne podejście do klienta.

Mateusz Gładki

Klient, firma Solair Energy Poland

Super ekipa i dobry kontakt. Polecam :)

Szymon Jop

Klient, firma Helfi Energy Group

Witamy w sklepie internetowym BayWa r.e. Solar Systems sp. z o.o.

Mamy wszystkie produkty, których potrzebujesz do swojego projektu fotowoltaicznego. Nasza oferta obejmuje urządzenia oraz akcesoria niezbędne do wdrożenia projektu instalacji fotowoltaicznej.

W naszym sklepie internetowym PV sprzedajemy i rekomendujemy wyłącznie produkty, które starannie wyselekcjonowaliśmy pod kątem jakości, wysokiej wydajności i długowieczności. Korzystamy z usług znanych producentów, takich jak SolarEdge, Fronius, Huawei, Trina Solar, JA Solar, Hyundai, Longi Solar i wielu innych. Jako pionier w branży fotowoltaicznej, w innowacyjny sposób łączymy szeroką gamę zdecentralizowanych rozwiązań energetycznych, takich jak pompy ciepła, stacje ładowania czy magazyny energii. W naszej hurtownii internetowej znajdziesz kompleksowe produkty do swojego projektu fotowoltaicznego, w tym moduły, falowniki oraz nasz system montażowy novotegra i konstrukcję gruntową Budmat. Ofertę tą uzupełnimy o akcesoria systemowe do instalacji PV oraz akcesoria do falowników. Niezawodność jest dla nas bardzo ważna: dzięki naszej powierzchni magazynowej, ponad 20 000 m2, zawsze zapewniamy dostępność produktów z naszego sklepu internetowego. Towar dostarczamy na czas - bezpośrednio na plac budowy. Możesz go odebrać też osobiście z naszych magazynów w Polsce. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z naszego doświadczenia, współpracujemy tylko z ekspertami, którzy doradzą Ci w zakresie planowania i wyboru komponentów. Instalatorom i firmom fotowoltaicznym oferujemy szeroki zakres szkoleń w formie webinarów online oraz szkoleń stacjonarnych, dzięki którym możesz zawsze na bieżąco aktualizować wiedzę produktową i techniczną oraz nowinki z branży PV.

Dowiedz się więcej jak działa BayWa r.e. Solar Systems sp. z o.o.

Hurtownia fotowoltaiczna w Polsce

Na rynku polskim BayWa r.e. Solar Systems działa jako autoryzowany dystrybutor PV współpracujący z firmami instalatorskimi w całej Polsce. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu realizacji instalacji fotowoltaicznych. W naszym portfolio znajdziecie Państwo urządzenia najwyższej jakości od światowych, zaufanych producentów.

Nasza siedziba (biuro sprzedaży) znajduje się w Zabierzowie a magazyny w Modlniczce (woj. małopolskie). Towar możecie Państwo odebrać osobiście lub korzystając z dostawy. Usługi realizujemy na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Poniżej przedstawiamy listę głównych województw i miast, do których realizujemy wysyłki w Polsce:

Nagrody

Jakość i dobra obsługa są dla nas priorytetem. W rezultacie TÜV SÜD zatwierdził naszą firmę i certyfikował zgodnie z normą ISO 9001. Dla naszego sklepu internetowego otrzymaliśmy znak jakości "TÜV S@fer Shopping", który gwarantuje Państwu bezpieczne zakupy. Szczególnie ważna jest dla nas współpraca oparta na zaufaniu i przy obustronnej korzyści zarówno w internetowym, jak i tradycyjnym kanale sprzedaży. Zostało to dostrzeżone przez renomowany instytut badawczy EuPD Research, który już po raz ósmy z rzędu umieścił nas wśród najlepszych hurtowni fotowoltaicznych, za co otrzymaliśmy pieczęć "TOP PV-Supplier".
EUPD RESEARCH EUPD RESEARCH
Y
Kontakt bezpośredni

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o. o.

Adres biura
ul. Krakowska 390,
32-080 Zabierzów (k. Krakowa)
NIP 513 026 87 90

+48 12 397 82 00 [email protected]

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00


Składanie i obsługa zamówień
[email protected]

Zapytania ofertowe i doradztwo techniczne
[email protected]

Faktury i płatności
[email protected]

Logistyka i Transport
[email protected]

Marketing
[email protected]

Zakupy
[email protected]
Adresy magazynów KRAKÓW
ul. Komandosów 1/2
32-085 Modlniczka, (k.Krakowa)

+48 518 997 343
+48 603 172 808
[email protected]

Godziny otwarcia
6:00 - 22:00

Godziny odbiorów osobistych
6:00 - 12:00 i 16:00-21:00ul. Komandosów 1/4 32-085 Modlniczka Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek, 6:00-12:00 i 16:00-19:00. Osoby kontaktowe: Maciej Grysak (Administrator Magazynu) tel. +48 784 962 375 Arkadiusz Jankowski (Administrator Magazynu) tel. +48 664 385 414 Daniel Jachimowicz (Administrator Magazynu) tel. +48 784 369 452 Krzysztof Staszkiewicz (Administrator Magazynu) tel. +48 538 379 512 [email protected]GDAŃSK

ul. Józefa Dambka 10 80-601 Gdańsk Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek: 07:00-13:00 Godziny otwarcia magazynu:

poniedziałek - piątek: 06:00-14:00 Osoby kontaktowe: Wojciech Krupa (Kierownik Magazynu w Gdańsku) tel. +48 668 875 267 [email protected]