Login Zaloguj
Suggest
Zapomniałeś hasła?
y Nie używaj tej funkcji podczas logowania się na komputerze publicznym.
Rejestracja
Basket
Suggest
Koszyk jest pusty
Suggest
Dodano
Menu Menu Close
Quote

Zaufaj naszemu doświadczeniu - ponad 25 lat na rynku energii słonecznej!

Alexander Schütt, Managing Director of BayWa r.e. Solar Energy Systems

Witamy w sklepie internetowym BayWa r.e. PV Solar Systems sp. z o.o. web shop

Mamy wszystkie produkty, których potrzebujesz do swojego projektu fotowoltaicznego. Obejmuje to komponenty do systemów podłączonych do sieci, a także do systemów autonomicznych.

W naszym sklepie internetowym PV sprzedajemy i rekomendujemy wyłącznie produkty, które starannie wybraliśmy pod kątem jakości, wysokiej wydajności i długowieczności. Korzystamy z usług znanych producentów, takich jak SolarEdge, Fronius, Huawei, Trina Solar, JA Solar, Hyundai, Longi Solar i wielu innych. Jako pionier w branży fotowoltaicznej, w innowacyjny sposób łączymy szeroką gamę zdecentralizowanych rozwiązań energetycznych, takich jak pompy ciepła do ciepłej wody użytkowej, stacje ładowania, akumulatory i inteligentne domy. W naszym sklepie internetowym z modułami fotowoltaicznymi znajdziesz kompleksowe produkty do swojego projektu fotowoltaicznego, w tym moduły, falowniki, nasz system montażowy novotegra i innowacyjne systemy magazynowania energii. Uzupełnimy tę ofertę o akcesoria systemowe do systemów fotowoltaicznych i akcesoria do falowników. Niezawodność jest dla nas bardzo ważna: dzięki naszej powierzchni magazynowej o powierzchni 10 000 m2 zawsze zapewniamy dostępność produktów z naszego sklepu internetowego PV i dostarczamy na czas - nawet bezpośrednio na plac budowy. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z naszego doświadczenia i naszego know-how: współpracujemy tylko z ekspertami, którzy doradzą Ci w zakresie planowania, wyboru komponentów i wdrażania. Instalatorom i firmom fotowoltaicznym oferujemy szeroki zakres szkoleń w formie seminariów internetowych lub seminariów bezpośrednich, dzięki którym możesz być zawsze dobrze poinformowany.

Nagrody

Jakość i dobra obsługa są dla nas priorytetem. W rezultacie TÜV SÜD zatwierdził naszą firmę i certyfikował zgodnie z normą ISO 9001. Dla naszego sklepu internetowego otrzymaliśmy znak jakości "TÜV [email protected] Shopping", który gwarantuje Państwu bezpieczne zakupy. Szczególnie ważna jest dla nas współpraca oparta na zaufaniu i przy obustronnej korzyści zarówno w internetowym, jak i tradycyjnym kanale sprzedaży. Zostało to dostrzeżone przez renomowany instytut badawczy EuPD Research, który już po raz ósmy z rzędu umieścił nas wśród najlepszych hurtowni fotowoltaicznych, za co otrzymaliśmy pieczęć "TOP PV-Supplier".
EUPD RESEARCH
Y
Kontakt bezpośredni

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o. o.

Adres biura
ul. Krakowska 390,
32-080 Zabierzów (k. Krakowa)
NIP 513 026 87 90

+48 888 332 750

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00


Składanie i obsługa zamówień
[email protected]

Zapytania ofertowe i doradztwo techniczne
[email protected]

Faktury i płatności
[email protected]

Logistyka i Transport
[email protected]

Marketing
[email protected]

Zakupy
[email protected]

Adres magazynu
ul. Komandosów 1/2
32-085 Modlniczka, (k.Krakowa)

+48 518 997 343
+48 603 172 808
[email protected]

Godziny otwarcia
6:00 - 22:00

Godziny odbiorów osobistych
6:00 - 12:00 i 16:00-21:00