Blog icon
|
Suggest
Ulubione są puste
Menu
 
 
y
Transport za 0 zł na terenie Polski - na zakupy dokonane przez naszą platformę B2B na kwotę powyżej 20 000 zł netto (w jedynym zamówieniu)
Transport za 0 zł na terenie Polski - na zakupy dokonane przez naszą platformę B2B na kwotę powyżej 20 000 zł netto (w jedynym zamówieniu)
Quote

Dostarczamy sprawdzone, kompleksowe rozwiązania dla instalatorów fotowoltaiki

Łukasz Zaziąbł, Dyrektor Zarządzający BayWa r.e. Solar Systems sp. z o.o.

Witamy w sklepie internetowym BayWa r.e. Solar Systems sp. z o.o.

Mamy wszystkie produkty, których potrzebujesz do swojego projektu fotowoltaicznego. Nasza oferta obejmuje urządzenia oraz akcesoria niezbędne do wdrożenia projektu instalacji fotowoltaicznej.

W naszym sklepie internetowym PV sprzedajemy i rekomendujemy wyłącznie produkty, które starannie wyselekcjonowaliśmy pod kątem jakości, wysokiej wydajności i długowieczności. Korzystamy z usług znanych producentów, takich jak SolarEdge, Fronius, Huawei, Trina Solar, JA Solar, Hyundai, Longi Solar i wielu innych. Jako pionier w branży fotowoltaicznej, w innowacyjny sposób łączymy szeroką gamę zdecentralizowanych rozwiązań energetycznych, takich jak pompy ciepła, stacje ładowania czy magazyny energii. W naszej hurtownii internetowej znajdziesz kompleksowe produkty do swojego projektu fotowoltaicznego, w tym moduły, falowniki oraz nasz system montażowy novotegra i konstrukcję gruntową Budmat. Ofertę tą uzupełnimy o akcesoria systemowe do instalacji PV oraz akcesoria do falowników. Niezawodność jest dla nas bardzo ważna: dzięki naszej powierzchni magazynowej, ponad 20 000 m2, zawsze zapewniamy dostępność produktów z naszego sklepu internetowego. Towar dostarczamy na czas - bezpośrednio na plac budowy. Możesz go odebrać też osobiście z naszych magazynów w Polsce. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z naszego doświadczenia, współpracujemy tylko z ekspertami, którzy doradzą Ci w zakresie planowania i wyboru komponentów. Instalatorom i firmom fotowoltaicznym oferujemy szeroki zakres szkoleń w formie webinarów online oraz szkoleń stacjonarnych, dzięki którym możesz zawsze na bieżąco aktualizować wiedzę produktową i techniczną oraz nowinki z branży PV.

Hurtownia fotowoltaiczna w Polsce

Na rynku polskim BayWa r.e. Solar Systems działa jako autoryzowany dystrybutor PV współpracujący z firmami instalatorskimi w całej Polsce. Oferujemy kompleksowe rozwiązania z zakresu realizacji instalacji fotowoltaicznych. W naszym portfolio znajdziecie Państwo urządzenia najwyższej jakości od światowych, zaufanych producentów.

Nasza siedziba (biuro sprzedaży) znajduje się w Zabierzowie a magazyny w Modlniczce (woj. małopolskie). Towar możecie Państwo odebrać osobiście lub korzystając z dostawy. Usługi realizujemy na terenie całego kraju, a także poza jego granicami. Poniżej przedstawiamy listę głównych województw i miast, do których realizujemy wysyłki w Polsce:

Nagrody

Jakość i dobra obsługa są dla nas priorytetem. W rezultacie TÜV SÜD zatwierdził naszą firmę i certyfikował zgodnie z normą ISO 9001. Dla naszego sklepu internetowego otrzymaliśmy znak jakości "TÜV S@fer Shopping", który gwarantuje Państwu bezpieczne zakupy. Szczególnie ważna jest dla nas współpraca oparta na zaufaniu i przy obustronnej korzyści zarówno w internetowym, jak i tradycyjnym kanale sprzedaży. Zostało to dostrzeżone przez renomowany instytut badawczy EuPD Research, który już po raz ósmy z rzędu umieścił nas wśród najlepszych hurtowni fotowoltaicznych, za co otrzymaliśmy pieczęć "TOP PV-Supplier".
EUPD RESEARCH EUPD RESEARCH
Y
Kontakt bezpośredni

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o. o.

Adres biura
ul. Krakowska 390,
32-080 Zabierzów (k. Krakowa)
NIP 513 026 87 90

+48 888 332 750

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00


Składanie i obsługa zamówień
[email protected]

Zapytania ofertowe i doradztwo techniczne
[email protected]

Faktury i płatności
[email protected]

Logistyka i Transport
[email protected]

Marketing
[email protected]

Zakupy
[email protected]

Adres magazynu
ul. Komandosów 1/2
32-085 Modlniczka, (k.Krakowa)

+48 518 997 343
+48 603 172 808
[email protected]

Godziny otwarcia
6:00 - 22:00

Godziny odbiorów osobistych
6:00 - 12:00 i 16:00-21:00