Blog icon
|
Suggest
Ulubione są puste
Menu
 
EELongi Solar

LONGi Solar

Moduły fotowoltaiczne LONGi Solar

LONGi Solar to marka, o której słyszał każdy, kto kiedykolwiek interesował się fotowoltaiką. Nie ma wątpliwości, że moduły fotowoltaiczne LONGi Solar to jedna z najlepszych propozycji na rynku. Sprawdź naszą ofertę paneli LONGi i sprawdź, co je wyróżnia.


Panele fotowoltaiczne LONGi Solar

Współcześnie czołówka największych producentów paneli fotowoltaicznych na świecie to firmy chińskie. Natomiast LONGi Solar to nie tylko branżowy numer 1 w Chinach, ale i na całym świecie. Panele solarne LONGi Solar cieszą się niesłabnącym uznaniem w Azji, Europie, Ameryce i Australii – w sumie w ponad 150 krajach.

LONGi Solar to firma założona w 2000 roku. Od początku przedsiębiorstwo tworzyło panele fotowoltaiczne. LONGi Solar dosyć szybko podbiło rodzimy rynek i rozpoczęło ekspansję zagraniczną. Dzisiaj firma posiada 7 fabryk w samych tylko Chinach. Ponadto prężnie działają fabryki w Malezji i Wietnamie, a już niebawem produkcja modułów fotowoltaicznych LONGi Solar ma się rozpocząć również w Indiach. Dodatkowo przedsiębiorstwo ma wiele oddziałów, przez które dystrybuuje panele fotowoltaiczne LONGi. Oddziały znajdują się m.in. w USA, Niemczech i Australii.

Jak na razie nie istnieje oficjalny oddział LONGi Solar Polska, jednak moduły fotowoltaiczne LONGi Solarsą dostępne w naszej ofercie. Oferujemy oryginalne moduły LONGi Solar pochodzące bezpośrednio od chińskiego producenta. Każdy produkt ma dowód oryginalności i jest gwarancją niezawodności instalacji fotowoltaicznej na lata, oczywiście pod warunkiem uzupełnienia paneli LONGi innymi elementami instalacji o równie wysokiej jakości. Chodzi tutaj przede wszystkim o inwertery i okablowanie.


LONGi Solar Polska – jeden z liderów na krajowym rynku

W Polsce panele fotowoltaiczne LONGi Solar cieszą się popularnością od wielu lat. Niewątpliwie jedną z przyczyn powszechności montowania modułów tej marki jest ich zróżnicowanie. Dostępne są modele o różnej mocy czy wielkości. Jednak nie to jest głównym czynnikiem, dla którego Polacy tak chętnie wybierają moduły fotowoltaiczne LONGi Solar. Przede wszystkim panel fotowoltaiczny LONGi to:

- duża wydajność;

- efektywność produkcji prądu z energii słonecznej przez wiele lat;

- estetyka na najwyższym poziomie;

- zdolność do wytwarzania energii nawet w trudnych warunkach (zacienienie, zanieczyszczenie powietrza, itd.);

- wysoka trwałość poszczególnych komponentów;

- wytrzymałość na działanie czynników atmosferycznych.


Panele fotowoltaiczne LONGi Solar – oferta

Nasza oferta to różnego typu panele fotowoltaiczne LONGi Solar wyróżniające się doskonałymi parametrami. Modele od tej marki to panele monokrystaliczne. Ogniwa panelu tego typu są wykonane z pojedynczego kryształu krzemu.Monokrystaliczny panel fotowoltaiczny LONGi to większa sprawność, dzięki której do wytworzenia tej samej ilości energii wystarczy mniejsza liczba paneli. Tym samym moduły monokrystaliczne w porównaniu do polikrystalicznych pozwalają oszczędzić więcej przestrzeni.

Wśród paneli fotowoltaicznych LONGi Solar dostępnych w naszej ofercie znajdziesz zarówno modele klasyczne, jak i panele LONGi full black. Mowa o modułach wykonanych w całości w czerni, których głównym atutem jest nienaganny wygląd. W ofercie naszego sklepu znajdziesz też bifacjalne panele fotowoltaiczne LONGi Solar. W ich przypadku ogniwa znajdują się po obu stronach modułu. Bifacjalny panel fotowoltaiczny LONGi Solar wytwarza więcej energii, ponieważ odbiera nie tylko promienie słoneczne bezpośrednio padające na wierzchnią stronę modułu, ale również odbite od powierzchni. Funkcjonalność ta jest szczególnie przydatna zimą, kiedy promienie słoneczne odbijają się od leżącego na gruncie lub dachu śniegu.

Ponadto różnice między poszczególnymi modelami paneli fotowoltaicznych LONGi Solar dostępnymi w naszej ofercie, to:

- moc modułu;

- kolor ramy;

- kolor folii;

- liczba ogniw;

- długość;

- typ wtyczki;

- waga.


Choć poszczególne parametry stanowią cechy odróżniające panele fotowoltaiczne LONGi Solar, w rzeczywistości w przypadku każdego modelu mowa tutaj o parametrach najwyższej jakości produktów od lidera na rynku w swojej branży. Estetyczne, relatywnie niewielkie i lekkie panele solarne LONGi Solar sprawdzą się zarówno w użytku prywatnym, jak i komercyjnym.


Moduły fotowoltaiczne LONGi Solar i pozostałe elementy instalacji

Zdecydowałeś się na moduły fotowoltaiczne LONGi Solar? To doskonały wybór. Niemniej nasza oferta to także panele fotowoltaiczne od wielu innych renomowanych producentów, takich jak choćby JA Solar czy Hyundai. Pragniemy jednak podkreślić, że o wydajności instalacji fotowoltaicznej i utrzymaniu jej na wysokim poziomie przez wiele lat decydują nie tylko panele. To także wysokiej jakości inwerter, niezawodne okablowanie, dobrze dobrane akcesoria fotowoltaiczne i odpowiednie systemy montażowe.

U nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, od inwerterów najwyższej klasy, takich jak choćby falowniki GoodWe, po okablowanie i pozostałe akcesoria. Ponadto pragniemy polecić systemy montażowe Novotegra. Innowacyjne systemy montażowe opracowane przez BayWa to szybki montaż, możliwość dostosowania do każdej instalacji, stabilność, długowieczność i pełne bezpieczeństwo.

Pamiętaj, że w ciągu dnia wydajne moduły fotowoltaiczne będą wytwarzać nadmiar energii. Natomiast nocą nawet najlepszy panel, taki jak model od LONGi Solar nie dostarczy odpowiedniej ilości energii. Dlatego tak ważne jest zagospodarowanie nadmiaru wyprodukowanego w ciągu dnia. W tym celu możesz podłączyć instalację do sieci energetycznej. Oznacza to jednak pewną stratę finansową, związaną z koniecznością odkupywania własnego prądu. Możesz też wybrać magazyn energii zlokalizowany na terenie Twojej posesji lub w jej okolicach. W ciągu dnia moduły solarne LONGi Solar będą produkować energię, którą później w całości wykorzystasz, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba. Nie poniesiesz przy tym żadnych dodatkowych kosztów.

Zależy Ci, aby Twoja instalacja fotowoltaiczna wyróżniała się maksymalną wydajnością? Nie chcesz decydować się na półśrodki, wolisz najlepsze rozwiązania? W takim razie wybierz panele fotowoltaiczne LONGi. Firma LONGi Solar to gwarancja najlepszych parametrów, teraz, jak i za wiele lat. Choć oddział stacjonarny LONGi Solar Polska jeszcze nie istnieje, panele solarne LONGi Solar możesz otrzymać dzięki ofercie takich firm, jak BayWa. Poznaj naszą ofertę i wybierz odpowiedni panel fotowoltaiczny LONGi Solar. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą!

Y
Kontakt bezpośredni

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o. o.

Adres biura
ul. Krakowska 390,
32-080 Zabierzów (k. Krakowa)
NIP 513 026 87 90

+48 12 397 82 00 [email protected]

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00


Składanie i obsługa zamówień
[email protected]

Zapytania ofertowe i doradztwo techniczne
[email protected]

Faktury i płatności
[email protected]

Logistyka i Transport
[email protected]

Marketing
[email protected]

Zakupy
[email protected]
Adresy magazynów KRAKÓW
ul. Komandosów 1/2
32-085 Modlniczka, (k.Krakowa)

+48 518 997 343
+48 603 172 808
[email protected]

Godziny otwarcia
6:00 - 22:00

Godziny odbiorów osobistych
6:00 - 12:00 i 16:00-21:00ul. Komandosów 1/4 32-085 Modlniczka Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek, 6:00-12:00 i 16:00-19:00. Osoby kontaktowe: Maciej Grysak (Administrator Magazynu) tel. +48 784 962 375 Arkadiusz Jankowski (Administrator Magazynu) tel. +48 664 385 414 Daniel Jachimowicz (Administrator Magazynu) tel. +48 784 369 452 Krzysztof Staszkiewicz (Administrator Magazynu) tel. +48 538 379 512 [email protected]GDAŃSK

ul. Józefa Dambka 10 80-601 Gdańsk Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek: 07:00-13:00 Godziny otwarcia magazynu:

poniedziałek - piątek: 06:00-14:00 Osoby kontaktowe: Wojciech Krupa (Kierownik Magazynu w Gdańsku) tel. +48 668 875 267 [email protected]