Produkty
Usługi
O nas
Suggest
Ulubione są puste
Menu
 
EEMeyer Burger

Moduły fotowoltaiczne Meyer Burger, Panele fotowoltaiczne Meyer Burger - BayWa r.e. Solar Shop

Meyer Burger - szwajcarska jakość i precyzja

Wśród marek, które zdobyły uznanie w branżach związanych z fotowoltaiką znajduje się firma Meyer Burger, która prężnie działa w sektorach związanych z półprzewodnikami, optoelektroniką oraz systemami, wykorzystywanymi do produkcji modułów fotowoltaicznych. Precyzja i najwyższa jakość, to cechy wyróżniające panele Meyer Burger. Co istotne, marka wyróżnia się również tym, że do produkcji ogniw wykorzystuje najbardziej zaawansowane technologicznie maszyny i najnowocześniejsze technologie. Zaawansowana technologia pozwala na tworzenie niezwykle wydajnych modułów, których moc może sięgać nawet 400 Wp. Teraz produkowane przez Meyer Burger panele fotowoltaiczne są dostępne również w naszej ofercie.


Meyer Burger, czyli firma z historią

Meyer Burger to firma z tradycjami i ogromnym doświadczeniem. Jej początki sięgają już lat 50. XX wieku. Początkowo przedsiębiorstwo zajmowało się produkcją urządzeń tnących, aby z czasem wprowadzić do oferty również wiele innych urządzeń. Dzisiaj przedsiębiorstwo działa w wielu obszarach. Do najwyżej cenionych produktów tej marki należą również panele fotowoltaiczne Meyer Burger.


Meyer Burger panele fotowoltaiczne - synonim najwyższej jakości

Panele fotowoltaiczne Meyer Burger poddawane są wymagającym testom, potwierdzającym ich jakość. Do takich testów należy np. prześwietlanie ogniw pozwalające na określenie, czy w czasie produkcji nie doszło do żadnych mikrouszkodzeń, mikropęknięć oraz nieprawidłowości związanych z samym lutowaniem. Klienci, którzy zdecydują się na zakup paneli Meyer Burger dostępnych w naszej ofercie, mogą mieć pewność, że produkty te zostały sprawdzone w każdy możliwy sposób, celem potwierdzenia ich jakości.

 

Standard Test Conditions pozwala na uzyskanie pewności, że panele Meyer Burger są wolne od ukrytych wad i posiadają specyfikację zgodną z ich specyfikacją znamionową. Zautomatyzowany proces produkcji sprawia, że firma może pracować w sposób niezwykle dokładny, efektywny i wydajny. Dzięki temu panele fotowoltaiczne Meyer Burger są jednymi z najlepszych modułów, dostępnych w naszym sklepie i ogółem na rynku. W przypadku oferowanych przez Meyer Burger paneli fotowoltaicznych można mówić o najwyższej niezawodności.


Panele fotowoltaiczne Meyer Burger - specyfikacja dostosowana do potrzeb

Wszystkie panele Meyer Burger dostępne w naszym sklepie są dokładnie opisane, aby każdy mógł znaleźć modele odpowiadające jego potrzebom. Kwestia dostosowania modułów pod indywidualne wymagania jest niezbędna, aby instalacja działała prawidłowo  i efektywnie.

 

Na co zwracać uwagę, przeglądając oferowane przez Meyer Burger panele fotowoltaiczne? Przede wszystkim poszczególne panele fotowoltaiczne Meyer Burger posiadają określoną wagę i wymiary. Poszczególne produkty różnią się również kolorem ramy, co pozwala na dopasowanie ich do estetyki bryły budynku, na którym zostaną umieszczone, a także do indywidualnego gustu użytkownika.

 

Bardzo ważnym parametrem jest moc poszczególnych paneli fotowoltaicznych. Suma mocy paneli Meyer Burger tworzących instalację powinna w pełni zaspokajać zapotrzebowanie energetyczne danego obiektu. Jednocześnie jednak należy pamiętać o tym, że ogniwa są tylko jednym z elementów składających się na instalację pozwalającą na produkowanie ekologicznej energii. Oprócz paneli fotowoltaicznych istotne jest również wybranie odpowiedniego falownika oraz systemu montażu. Falownik to inaczej inwerter, czyli urządzenie konwertujące prąd stały w prąd zmienny. Natomiast system mocowań powinien być dopasowany do danych paneli Meyer Burger oraz do podłoża, na którym mają się one znaleźć. W tym miejscu warto podkreślić, że system mocowania odpowiada również za wydajność związaną z zakresem kątów nachylenia paneli.

 

Dostępne w naszej ofercie Meyer Burger panele fotowoltaiczne to produkty najwyższej jakości, niezawodne i wykorzystujące najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Jak na szwajcarskie produkty przystało, moduły od Meyer Burger są wykonane z największą precyzją i dbałością o każdy, najmniejszy nawet szczegół, dzięki czemu doskonale pełnią swoją funkcję, gwarantując klientom wysoką sprawność i wydajność modułów.

Y
Kontakt bezpośredni

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o. o.

Adres biura
ul. Krakowska 390,
32-080 Zabierzów (k. Krakowa)
NIP 513 026 87 90

+48 888 332 750

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00


Składanie i obsługa zamówień
[email protected]

Zapytania ofertowe i doradztwo techniczne
[email protected]

Faktury i płatności
[email protected]

Logistyka i Transport
[email protected]

Marketing
[email protected]

Zakupy
[email protected]

Adres magazynu
ul. Komandosów 1/2
32-085 Modlniczka, (k.Krakowa)

+48 518 997 343
+48 603 172 808
[email protected]

Godziny otwarcia
6:00 - 22:00

Godziny odbiorów osobistych
6:00 - 12:00 i 16:00-21:00