Suggest
Ulubione są puste
Menu
 

Fotowoltaika w Krakowie

Hurtownia fotowoltaiczna w Krakowie

Jaka hurtownia fotowoltaiczna jest najlepsza? Wydaje się, że taka, która oprócz najlepszych dostępnych urządzeń i akcesoriów do fotowoltaiki oferuje też aplikację do projektowania i optymalizowania instalacji, która pozwala także na kosztorysowanie i realizację zakupów wybranych komponentów. Dobrym argumentem jest też doświadczenie pracowników hurtowni potwierdzone realizacjami przemysłowych instalacji komercyjnych, które stają się interesującym obiektem do inwestycji dla funduszy specjalizujących się w finansowaniu przedsięwzięć z branży produkcji odnawialnych źródeł energii. Może wydawać się, że taką firmę jest trudno znaleźć, ale okazuje się, że nie. Wszystko, czego potrzeba, oferuje hurtownia fotowoltaiczna BayWa r.e. w Krakowie.

Instalatorzy i projektanci instalacji fotowoltaicznych chętnie korzystają z doświadczenia partnera, jakim jest polska spółka koncernu BayWa r.e. Oferta szkoleniowa krakowskiej hurtowni fotowoltaicznej dla instalatorów i projektantów to ogromna zaleta. Warto wspomnieć też o profesjonalnym bezpłatnym narzędziu do projektowania i optymalizowania instalacji fotowoltaicznych. Aplikacja jest dostępna przez internet. Obsługa jest intuicyjna. System w pełni realizuje wszystkie potrzeby związane z przygotowaniem projektu, dokumentacji i specyfikacji zakupowej. Umożliwia też elektroniczną realizację zamówień na panele słoneczne i fotowoltaiczne akcesoria oraz systemy montażowe.

Dwóch mężczyzn stoi obok farmy fotowoltaicznej i patrzy na plan

Projektowanie instalacji PV w Krakowie

Wszystko, czego trzeba do projektowania instalacji fotowoltaicznych i ich integracji z instalacją budynku, dostępne jest w jednym miejscu. W razie potrzeby można skorzystać z pomocy konsultantów. Firma gwarantuje wsparcie i najwyższy standard obsługi na każdym etapie. Zintegrowany system projektowania instalacji fotowoltaicznych, dostępny z poziomu konta użytkownika na stronie krakowskiej hurtowni fotowoltaicznej, umożliwia realizację takich czynności jak np.:

  • projektowanie instalacji fotowoltaicznych;
  • tworzenie dokumentacji technicznej;
  • kosztorysowanie instalacji i wszystkich jej składowych;
  • weryfikacja dostępności poszczególnych elementów instalacji solarnej;
  • procedowanie zamówień i zleceń serwisowych.

Najlepsze rozwiązania w fotowoltaice

Fotowoltaika w Krakowie rozwija się bardzo dynamicznie. Nic dziwnego, że koncern BayWa r.e. wybrał właśnie okolice Krakowa jako optymalną lokalizację dla swojej polskiej spółki, która działa w naszym kraju w zasadzie jako hurtownia fotowoltaiczna. Warto zwrócić uwagę na fakt, że koncepcja budowy instalacji fotowoltaicznej, którą z powodzeniem realizuje BayWa r.e. na świecie, koncentruje się na optymalnym wykorzystaniu najlepszych dostępnych urządzeń i komponentów produkowanych przez liderów wśród producentów urządzeń dla fotowoltaiki. Nie ma mowy o lansowaniu rozwiązań, które nie spełniają najwyższych standardów. Kluczem do sukcesu jest know-how w zakresie projektowania i efektywnej eksploatacji instalacji produkowanej w nich energii.

  • Panele słoneczne i akcesoria z krakowskiej hurtowni fotowoltaicznej – w ofercie dostępne są moduły paneli fotowoltaicznych o różnej wielkości i mocy, falowniki, optymalizatory, wtyczki, liczniki i wszystkie inne akcesoria, które mogą okazać się potrzebne do budowy dobrej i wydajnej instalacji fotowoltaicznej. Firma oferuje sprawdzone produkty najlepszych marek, których jest dystrybutorem. Aby wybrać odpowiednie komponenty do danego typu instalacji, najlepiej jest skorzystać z darmowego narzędzia do projektowania. System daje możliwość tworzenia dokumentacji i weryfikacji dostępności poszczególnych elementów w magazynach hurtowni.
  • Systemy montażowe – każda instalacja fotowoltaiczna wymaga dobrego systemu montażowego. Dzięki autorskiemu systemowi montażowemu novotegra instalatorzy i projektanci instalacji mogą planować montaż na każdym rodzaju dachu i pokrycia dachowego. System przewiduje też możliwość montażu paneli fotowoltaicznych na elewacji. Solidny i prosty w montażu system novotegra doceniają zarówno projektanci, jak i inwestorzy oraz oczywiście instalatorzy. Stosując go, uprasza się prace montażowe i znacznie ogranicza czas ich realizacji. Oprócz tego oferowany przez nas system montażowy do paneli słonecznych w Krakowie doskonale sprawdza się w zróżnicowanych warunkach pogodowych. Wytrzymuje porywiste wiatry, jak i zalegający śnieg i lód.

Konsumpcja energii z modułów PV w Krakowie

Doświadczenie w projektowaniu skutecznych instalacji fotowoltaicznych na potrzeby gospodarstw domowych oraz instalacji komercyjnych to kapitał, który pozwala wdrażać nowoczesne rozwiązania, które umożliwiają konsumpcję wyprodukowanej energii elektrycznej we własnym zakresie. Rozwiązania tego typu stosuje się zarówno w instalacjach komercyjnych, które mogą dostarczać energię np. do zasilania urządzeń przemysłowych, jak w domowych instalacjach fotowoltaicznych w Krakowie. Wydaje się, że obecnie konsumpcja energii z paneli fotowoltaicznych we własnym zakresie to najlepszy sposób na obniżenie rachunków za prąd w Krakowie i w całym kraju. W warunkach domowych najczęściej stosowane rozwiązania w tym zakresie to magazyny energii, akcesoria do ładowania elektrycznych pojazdów oraz zasilania urządzeń systemów klimatyzacyjno-ciepłowniczych stosowanych w instalacjach budynkowych.

  • Magazyny energiipanele solarne zainstalowane w Krakowie zasilają coraz więcej urządzeń. W instalacjach starszego typu problemem było ograniczenia możliwości konsumpcji energii wyprodukowanej przez panele fotowoltaiczne we własnym zakresie. Rozwiązaniem jest montaż nowoczesnych wydajnych i w pełni bezpiecznych magazynów energii. Nasza hurtownia fotowoltaiczna oferuje najlepsze dostępne na rynku magazyny energii. To doskonałe rozwiązanie, które w odpowiedniej konfiguracji może zabezpieczyć obiekt przed brakiem zasilania sieciowego. Mniejszy magazyn energii w instalacjach fotowoltaicznych może zasilać wybrane urządzenia i tym samym przyczyniać się do obniżenia rachunków za prąd sieciowy.
  • Pompy ciepła – zasilanie pomp ciepła energią wyprodukowaną we własnym zakresie to jeden z wydajniejszych sposobów konsumpcji prądu z paneli słonecznych w Krakowie. Pozwala obniżyć koszty, jakie pochłania utrzymanie komfortu cieplnego w pomieszczeniach.
  • Ładowarki do pojazdów elektrycznych – kolejnym sposobem na redukcję kosztów w gospodarstwach domowych i przemyśle jest ładowanie energią z instalacji fotowoltaicznych pojazdów z silnikami elektrycznymi. Hybrydy plug-in i auta w pełni elektryczne dostępne są zarówno jako samochody osobowe, jak i dostawcze.
Mężczyzna ze skrzyżowanymi na klatce piersiowej rękami stoi wewnątrz magazynu

Niezawodna logistyka

Zespół obsługi klienta polskiej spółki BayWa r.e. Solar Systems wspiera klientów na każdym etapie realizacji projektu. Instalatorzy współpracujący z naszą hurtownią fotowoltaiczną mogą liczyć na wszechstronne szkolenia w zakresie projektowania i optymalizacji konfiguracji instalacji fotowoltaicznych pod kątem skuteczności i oczekiwanych przez inwestorów funkcjonalności. Oprócz tego instalatorzy i inwestorzy zyskują dostęp do jednego z lepiej wyposażonych magazynów fotowoltaicznych w Europie, który co roku dostarcza najnowsze urządzenia do nowych i modernizowanych instalacji fotowoltaicznych w Krakowie oraz w całej Polsce i regionie.

Narzędzia do projektowania i wdrożenia PV

Wszystko zintegrowane w spójnym intuicyjnym środowisku cyfrowym, w którym można zrealizować wszystkie poprzedzające montaż paneli słonecznych procesy, w tym wygenerować projekt instalacji fotowoltaicznej, przeprowadzić jego optymalizację, wykonać kosztorys, dokumentację techniczną i montażową oraz zamówić wszystkie potrzebne komponenty. Jeden spójny system gwarantuje, że każdy element instalacji fotowoltaicznej zostanie odpowiednio dopasowany, sprawdzony i zamówiony, tak aby można było jak najszybciej zrealizować dany projekt. Mówiąc o zaletach współpracy z BayWa r.e. Sp. z o.o., warto wspomnieć, że firma posiada przeszło 25000 m2 powierzchni magazynowej w Europie. Obsługuje wszystkie kluczowe rynki w Europie i na świecie, gdzie wprowadza najnowsze dostępne rozwiązania. Ta infrastruktura i technologia sprawia, że projektowane i realizowane z nami instalacje fotowoltaiczne w Krakowie są jednymi z efektywniejszych na rynku.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Y
Kontakt bezpośredni

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o. o.

Adres biura
ul. Krakowska 390,
32-080 Zabierzów (k. Krakowa)
NIP 513 026 87 90

+48 888 332 750

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00


Składanie i obsługa zamówień
[email protected]

Zapytania ofertowe i doradztwo techniczne
[email protected]

Faktury i płatności
[email protected]

Logistyka i Transport
[email protected]

Marketing
[email protected]

Zakupy
[email protected]

Adres magazynu
ul. Komandosów 1/2
32-085 Modlniczka, (k.Krakowa)

+48 518 997 343
+48 603 172 808
[email protected]

Godziny otwarcia
6:00 - 22:00

Godziny odbiorów osobistych
6:00 - 12:00 i 16:00-21:00