Suggest
Ulubione są puste
Menu
 

Energy Day - Dzień otwarty & Warsztaty dla instalatorów

Wstecz
9
DoubleTree by Hilton Kraków Hotel & Convention Center, ul. Dąbska 5, Kraków
i
10. paź. - 10. paź.
L
08:30 - 16:00
6
Wydarzenie stacjonarne

Energy Day - Dzień otwarty & Warsztaty dla instalatorów

Rozwijaj własny biznes razem z nami!
Prezentacje nowości. Panel ekspertów. Warsztat handlowy.

Lokalizacja: Kraków, ul. Dąbska 5, hotel DoubleTree by Hilton, sala "Warszawa I"
Organizator: GoodWe
Partnerzy: BayWa r.e. Solar Systems, LONGI Solar, novotegra
Patronat: GLOBENERGIA


RAMOWY PLAN SPOTKANIA

08:30 - 09:00 Rejestracja i śniadanie powitalne 
09:00 - 09:15 Powitanie i wprowadzenie 
9:15-10:45 Prezentacje nowości od Partnerów: GoodWe, LONGI Solar, novotegra
10:45 - 11:00 Przerwa na kawę
11:00-13:00 Panel eskpertów. Dyskusja moderowana przez GLOBENERGIA: GoodWe, LONGI Solar, novotegra, BayWa r.e. Solar Systems
13:00-14:00 Lunch
14:00-16:00 Praktyczne warsztaty:„Od Handlowca do Doradcy: Instalacja PV z magazynem energii - klucz do opłacalnej inwestycji. Jak przekonać Klienta?”

16:00 Zakończenie i rozdanie certyfikatów uczestnictwa

Limit osób z jednej firmy: 2!

 

 

O prowadzących:

Bartłomiej Świderek - wiceprezes GLOBENERGIA Sp. z o.o., z wykształcenia prawnik, odpowiada za kontakty z partnerami branżowymi. Z branżą OZE związany od 15 lat, posiada doświadczenie w zakresie przekształceń przedsiębiorstw, rozwoju parków technologicznych oraz wsparcia dla przedsiębiorstw z sektora OZE.

Grzegorz Burek - redaktor naczelny GLOBENERGIA. Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Wieloletni działacz na rzecz zrównoważonego rozwoju. Propagator rozwoju rynku pomp ciepła i elektrowni fotowoltaicznych, jako dwóch uzupełniających się źródeł. Wiceprezes Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV, koordynator Porozumienia Branżowego na Rzecz Efektywności Energetycznej POBE.

Anna Będkowska - redaktor prowadzący GLOBENERGIA. Absolwentka Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, członek założyciel Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV. Od lat związana z organizacją wydarzeń dla branży energetyki odnawialnej, od wydarzeń targowych, przez spotkania online po duże kongresy.

Maciej Borowiak - Prezes Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej Polska PV. To doświadczony menedżer w branży finansowej, e-commerce oraz energetycznej. Zarządzał działem handlowym w firmie Sunrise System, jednej z największych firm w Polsce zajmujących się SEO/SEM. Był także współwłaścicielem studia deweloperskiego Appchance, specjalizującego się w programowaniu aplikacji mobilnych. Jako Prezes Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej Polska PV od 2023 roku, jest zaangażowany w rozwój odnawialnych źródeł energii. Jego misją jest promowanie idei prosumenta i budowanie zrównoważonych społeczności opartych na odnawialnych zasobach.

Cezary Wawrzos - z branżą fotowoltaiczną związany od 2014 roku. Przez 6 lat pracował w firmie E.ON Polska (dawniej innogy), gdzie odpowiadał za wsparcie techniczne i realizację projektów PV dla jednego z największych instalatorów w Polsce. W tym czasie budował kompetencje w obszarze EPC, będąc dyrektorem zespołu odpowiedzialnego za projektowanie, rozwój i budowę przemysłowych instalacji PV. Dołączył do zespołu GoodWe w Polsce w 2022 roku i od tego czasu skutecznie pełni rolę Kierownika Działu Wsparcia Technicznego w naszym kraju. Jego priorytetem jest zapewnienie profesjonalnego wsparcia technicznego klientom i partnerom w Polsce, koordynowanie działań zespołu oraz dostarczanie wysokiej jakości rozwiązań i porad w dziedzinie fotowoltaiki.

Daniel Moczulski - Senior Account Manager w LONGI. Jest odpowiedzialny za strategiczny plan rozwoju biznesu oraz zarządzanie kanałami sprzedaży oraz rozwój biznesu w regionie Europa – Wschód i Północ. Od wielu lat związany z branżą fotowoltaiczną i rozwojem produktów efektywnościowych i do inteligentnego zarządzania energią. Posiada duże doświadczenie w segmencie wielkoskalowych projektów PV. Pracował między innymi dla GoodWe, wprowadzając markę i jej produkty na rynki Europy Środkowo-Wschodniej. Wcześnie w Innogy/E.ON, gdzie odpowiadał za budowanie i strategię produktową w segmencie energii odnawialnej. Absolwent prestiżowych kursów zarządzania projektami EY Academy od Business.

Bartosz Kica - Szef Produktu systemu montażowego novotegra w Polsce, specjalista techniczno-handlowy. W firmie BayWa r.e. Solar Systems pracuje od 2019 roku. To Team Leader z solidnym doświadczeniem i wiedzą merytoryczną na temat novotegra. Często prowadzi szkolenia produktowe i służy wsparciem technicznym oraz pomocą przy projekcie Solar-Planit.

Bartosz Tomala - Manager Produktu systemu montażowego novotegra. Ukończył studia ze specjalizacją OZE - inżynieria środowiska. Posiada dużą wiedzę z zakresu projektowania instalacji PV dzięki doświadczeniu, które posiadł w pracy jako projektant PV. Prowadzi również szkolenia z zakresu pomp ciepła oraz dostarcza klientom opracowania techniczne i doradztwo związane z projektowaniem instalacji PV i pomp ciepła.

 

Prezenter:

Bartosz Kica – Product Owner novotegra, BayWa r.e. Solar Systems

Bartosz Tomala – Technical Consultant novotegra, BayWa r.e. Solar Systems

Maciej Borowiak - CEO Brewa, Prezes Stowarzyszenia Branży Fotowoltaicznej Polska PV

Grzegorz Burek - redaktor naczelny, GLOBENERGIA

Cezary Wawrzos - Technical Sales Manager, GoodWe

Daniel Moczulski - Senior Account Manager, LONGI Solar

Bartłomiej Świderek - Wiceprezes, GLOBENERGIA

Marcela Wicher - Head of Sales, BayWa r.e. Solar Systems

Anna Będkowska - redaktor prowadzący, GLOBENERGIA

Termin rejestracji:

09. paź. 2023

Opłaty i usługi:

UDZIAŁ BEZPŁATNY Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. Obowiązuje kolejność zapisu. Szczegóły w formularzu zapisowym. Limit osób z jednej firmy: 2!

Wstecz
Anna_Magiera_70x70.jpg
Anna Magiera
Specjalista ds. social media i copywritingu
BayWa r.e. Solar Systems sp. z o.o.
Anna_Magiera_70x70.jpg
Anna Magiera
Specjalista ds. social media i copywritingu,
BayWa r.e. Solar Systems sp. z o.o.
Y
Kontakt bezpośredni

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o. o.

Adres biura
ul. Krakowska 390,
32-080 Zabierzów (k. Krakowa)
NIP 513 026 87 90

+48 888 332 750

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00


Składanie i obsługa zamówień
[email protected]

Zapytania ofertowe i doradztwo techniczne
[email protected]

Faktury i płatności
[email protected]

Logistyka i Transport
[email protected]

Marketing
[email protected]

Zakupy
[email protected]

Adres magazynu
ul. Komandosów 1/2
32-085 Modlniczka, (k.Krakowa)

+48 518 997 343
+48 603 172 808
[email protected]

Godziny otwarcia
6:00 - 22:00

Godziny odbiorów osobistych
6:00 - 12:00 i 16:00-21:00