Login Zaloguj
Suggest
Zapomniałeś hasła?
y Nie używaj tej funkcji podczas logowania się na komputerze publicznym.
Rejestracja
Basket
Suggest
Koszyk jest pusty
Suggest
Dodano
Menu Menu Close

novotegra

System zaprojektowany na miarę Twoich potrzeb

Wstecz

Uniwersalne rozwiązanie na każdy typ montażu

Firma BayWa r.e. opracowała najefektywniejszy system montażowy na rynku. Ponieważ badania rynku prowadzimy nie w biurze, lecz na dachu: przysłuchiwaliśmy się opiniom, oglądaliśmy różne rozwiązania chcąc opracować produkt, który umożliwia szybki i prosty montaż.

Quote

Pierwszy prototyp konstrukcji novotegra stworzyliśmy w 2006 roku, a jego produkcję zleciliśmy w jednej kuźni w Stuttgarcie. Teraz, 13 lat później, produkt jest nadal jedynym w swoim rodzaju rozwiązaniem na rynku.

Martin Schäfer, wynalazca i kierownik projektów novotegra

Zalety

Prosty i szybki montażNiewielkie zużycie materiałów i prefabrykowane elementy.
ElastycznyOdpowiednie rozwiązanie do każdego zastosowania – na dach skośny, płaski, na elewację lub rozwiązania nietypowe.
StabilnyStabilne haki dachowe na miarę każdych potrzeb, z jednego odlewu lub z możliwością regulacji w trzech płaszczyznach.
DługowiecznyDługowieczne i odporne na korozję materiały, takie jak aluminium i stal nierdzewna.
BezpieczenyŁatwe projektowanie konstrukcji i obliczenia statyczne zgodnie z normami Eurocode w naszym narzędziu internetowym Solar-Planit.
Aprobaty i certyfikatyCertyfikat stowarzyszenia TÜV Rheinland, znak CE, ogólne aprobaty budowlane.
GwarancjaDziesięć lat gwarancji produktowej na systemy montażowe novotegra.

Know-how i kompetencje na rynkach całego świata

Skorzystaj na naszym doświadczeniu i know-how: już od ponad dziesięciu lat nasze systemy montażowe do paneli fotowoltaicznych cieszą się popularnością na rynku – teraz na całym świecie. Od opracowania pierwszego prototypu do produkcji seryjnej: każdy element naszego systemu montażowego do paneli fotowoltaicznych pochodzi z naszego własnego zakładu.

Wszystkie elementy są gruntownie kontrolowane skalibrowanymi przyrządami pomiarowymi. Międzynarodowe doświadczenia, które zbieramy w zakresie sprzedaży i użytkowania w całej Europie i na całym świecie, wykorzystujemy w pracach nad nowymi produktami. Dlatego system montażowy odzwierciedla również specyfikę poszczególnych krajów.

Naszą wiedzę chętnie przekazujemy naszym klientom. Skorzystaj z bezpłatnej usługi pierwszego montażu i porad oraz „sztuczek” naszych specjalistów novotegra.

Z-14.4-716:połączenia do systemów montażowych fotowoltaiki
Z-14.4-723:łączniki szynowe i profil podstawowy
Z-14.4-735:mocowania modułów, wsporniki modułów, krzyżowe łączniki szynowe
Z-14.4-741:haki dachowe, śruby dwugwintowe, mocowania w dnie szyny

Solar-Planit – bezpłatne narzędzie do projektowania

W bezpłatnym programie do projektowania Solar-Planit opartym na przeglądarce internetowej można w zupełnie łatwy i przejrzysty sposób zaprojektować całą instalację fotowoltaiczną. I co najlepsze: Solar-Planit umożliwia błyskawiczne zaprojektowanie nie tylko systemu montażowego, lecz również systemu akumulatorów i akcesoriów – jak już wspomnieliśmy – w formule od A do Z.

Zawartość
  Kontakt
  Bartosz_Kica_70x70.jpg
  Bartosz Kica
  Specjalista Techniczno-Handlowy
  BayWa r.e. Solar Systems sp. z o.o.
  Y
  Kontakt bezpośredni
  BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o. o.
  Siedziba firmy w Zabierzowie
  T
  +48 888 332 750
  X
  [email protected]