Blog icon
|
Suggest
Ulubione są puste
Menu
 
Filtruj
n
Kategoria produktu
n
Sungrow DTSD1352 licznik 3 faz. 80A (pom. bezpośredni)
Sungrow DTSD1352 licznik 3 faz. 80A (pom. bezpośredni)
Sungrow WiNet-S moduł WiFi/LAN
Sungrow WiNet-S moduł WiFi/LAN
Sungrow COM100E (skrzynka komunikacyjna/logger)
Sungrow COM100E (skrzynka komunikacyjna/logger)
Sungrow DTSD1352-C/1 (6)A licznik 3 faz. (pom. pośredni)
Sungrow DTSD1352-C/1 (6)A licznik 3 faz. (pom. pośredni)
Sungrow Uchwyt X na SG33/40/50CX (do montażu poziomego)
Sungrow Uchwyt X na SG33/40/50CX (do montażu poziomego)
Sungrow Uchwyt X na SG110CX / SG250HX (do montażu poziomego)
Sungrow Uchwyt X na SG110CX / SG250HX (do montażu poziomego)
Sungrow Płyta X dla SG110CX / SG250HX (do wprowadzenia kabla)
Sungrow Płyta X dla SG110CX / SG250HX (do wprowadzenia kabla)
Sungrow DTSU666 licznik 3 faz. 80A (pom. bezpośredni)
Sungrow DTSU666 licznik 3 faz. 80A (pom. bezpośredni)
Sungrow Płyta X dla SG125CX-P2 (do wprowadzenia kabla)
Sungrow Płyta X dla SG125CX-P2 (do wprowadzenia kabla)

Sungrow

Falowniki, nazywane także przetwornicami lub inwerterami, to niezbędne elementy każdej instalacji fotowoltaicznej złożonej z modułów. Ich głównym zadaniem jest zamiana prądu stałego, który wytwarzany jest przez panele fotowoltaiczne na prąd zmienny, czyli ten niezbędny do zasilania urządzeń elektrycznych. Falowniki marki Sungrow dostępne w naszej ofercie to najwyższej jakości urządzenia, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających odbiorców. Sprawdź, czym się wyróżniają i dlaczego warto w nie zainwestować. 

 

Marka Sungrow - falownik do zadań specjalnych

 

Sungrow tojeden z największych producentów falowników, który cieszy się popularnością oraz zaufaniem odbiorców na całym świecie. Firma ta powstała w 1997 r. i obecnie jest liderem w dziedzinie badań oraz dynamicznego rozwoju rynku falowników. Ogromne doświadczenie oraz wiedza specjalistów pracujących w tej firmie sprawiają, że asortyment oferowanych produktów obejmuje falowniki fotowoltaiczne przeznaczone do użytku domowego, komercyjnego oraz przemysłowego. 

 

Główną misją marki jest nieustanny rozwój i doskonalenie oferowanych produktów. Prowadzone badania pozwalają wprowadzać na rynek udoskonalone falowniki, które są wydajne i niezawodne. Jeśli zależy Ci na wyborze innowacyjnych urządzeń, których działanie oparte jest na najnowszych technologiach i rozwiązaniach wybierz te, które dostępne są w naszym asortymencie. 

 

W jaki sposób działa falownik? 


Zasada, na której opiera się działanie falowników instalacji fotowoltaicznych, jest niezwykle prosta. Słońce

oddziałuje na panele fotowoltaiczne, które dzięki niemu produkują prąd stały DC. Do zasilenia nim różnego rodzaju urządzeń elektrycznych niezbędne jest to, aby został zamieniony w prąd zmienny. Właśnie za to odpowiada falownik. Urządzenie to jest odpowiedzialne również za optymalizację produkcji prądu i
jego eksport do sieci energetycznej.  Falownik Sungrow ma bardzo dobre opinie wśród instalatorów oraz użytkowników, głównie ze względu na swoją niezawodność i uniwersalność. Współpracuje on z panelami fotowoltaicznymi umieszczonymi na dachach budynków, wiatach garażowych czy na specjalnych instalacjach. Wybierając urządzenia najwyższej jakości od renomowanych dostawców, możesz mieć pewność,że będą one nie tylko wydajne, ale i niezawodne. 

 

Falownik Sungrow – idealne rozwiązanie dla instalatorów 

 

Dostępne w naszej ofercie falowniki Sungrow są idealnym rozwiązaniem dla instalatorów i dostawców

instalacji fotowoltaicznych. Są przeznaczone zarówno do instalacji jedno-, jak i trójfazowych. Są więc w stanie współpracować zarówno z małymi, jak i dużymi systemami paneli. Jeśli wydajność instalacji jest większa, niż 3 kWp to możliwe jest zastosowanie wyłącznie falownika trójfazowego. Daje to pewność, że panele będą pracowały w pełni wydajnie. Tego rodzaju modele zapewniają bowiem płynne bilansowanie międzyfazowe. Mniejsze instalacje doskonale będą współpracowały zarówno z falownikami jedno-, jak i trójfazowymi. W takim przypadku wybór konkretnego z nich zależy od decyzji architekta instalacji.

niż 3 kWp to możliwe jest zastosowanie wyłącznie falownika trójfazowego. Daje to pewność, że panele będą pracowały w pełni wydajnie. Tego rodzaju modele zapewniają bowiem płynne bilansowanie międzyfazowe. Mniejsze instalacje doskonale będą współpracowały zarówno z falownikami jedno-, jak i trójfazowymi.
W takim przypadku wybór konkretnego z nich zależy od decyzji architekta instalacji. 

 

Falowniki hybrydowe Sungrow – co musisz o nich wiedzieć? 

 

Łączą w sobie funkcje inwerterów on-grid oraz off-grid. W praktyce oznacza to, że przetwarzają prąd potrzebny do zasilania urządzeń w energię, a także ładują magazyny energii i dopiero wtedy, gdy

całkowicie się on zapełni, oddają nadwyżkę do sieci. Falowniki dzieli się także, biorąc pod uwagę ich sposób zarządzania przetwarzaną energią elektryczną.
magazynu, z którego można korzystać nocą. 
Falowniki hybrydowe Sungrow łączą w sobie funkcje inwerterów on-grid oraz off-grid. W praktyce oznacza to, że przetwarzają prąd potrzebny do zasilania urządzeń w energię, a także ładują magazyny energii i dopiero wtedy, gdy całkowicie się on zapełni, oddają


Falowniki on grid to najczęściej spotykane rodzaje inwerterów na rynku. Na bieżąco przetwarzają one energię produkowaną przez panele fotowoltaiczne, która następnie jest wykorzystywana przez urządzenia elektryczne. Natomiast nadmiar energii jest oddawany do sieci. Z kolei falowniki off grid są niezależne od sieci energetycznej, ponieważ taka instalacja jest wyposażona także w magazyn energii. Są więc odpowiedzialne nie tylko za zasilanie urządzeń elektrycznych, ale także za ładowanie takiego


nadwyżkę do sieci. 

 

Jak wybrać dobry falownik? 

 

Wybór dopasowanego do instalacji odpowiedniego falownika ma ogromne znaczenie. Taka decyzja musi być więc dobrze przemyślana. To jego wydajność wpływa bowiem na to, czy instalacja będzie pracowała bez zarzutu i wytworzy odpowiednią ilość energii elektrycznej, która jest niezbędna do zasilenia urządzeń w budynku. Wybierając inwerter, warto zwrócić szczególną uwagę na niezawodność wybranego modelu. 

Falowniki marki Sungrow dostępne w ofercie to urządzenia najwyższej jakości, które spełnią oczekiwania

nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wybór niezawodnego inwertera sprawi, że będzie on zużywał się równomiernie z panelami fotowoltaicznymi. Zakup falownika wyprodukowanego przez sprawdzonego i doświadczonego producenta, jakim jest marka Sungrow, daje gwarancję trwałości i efektywności. 

 

Opinie o falownikach Sungrow – dlaczego warto je wybrać?


Inwertery Sungrow dostępne w ofercie to urządzenia, które cieszą się ogromną popularnością i są chętnie wybierane przez projektantów i instalatorów instalacji fotowoltaicznych. Najważniejsze ich zalety to: 

 

·        funkcjonalność, 

·       niezawodność, 

·       bezpieczeństwo, 

·       uniwersalny charakter

 

Tym, co wyróżnia je na tle innych falowników, jest to, że są one zaawansowane technologicznie oraz

niezawodne. Zostały one stworzone na podstawie szeregu badań, jakie prowadzone były nad udoskonaleniem tego rodzaju urządzeń.  Falowniki Sungrow cieszą się bardzo dobrymi opiniami, ponieważ są wyposażone

w funkcję odzyskiwania PID.

 

Dzięki temu możliwa jest samoistna regeneracja falownika. Zdecydowana większość modeli z oferty wyposażona jest także w dodatkowe zabezpieczenia AFCI. W przypadku powstania zwarcia łukowego zabezpieczenia te otwierają przełączniki i przerywają obwód. Podnosi to bezpieczeństwo korzystania z falowników, a także zapobiega poważnym uszkodzeniom sprzętu. 

 

Jeśli zależy Ci na niezawodnym falowniku, wybierz inwertery marki Sungrow! 

 

 

Y
Kontakt bezpośredni

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o. o.

Adres biura
ul. Krakowska 390,
32-080 Zabierzów (k. Krakowa)
NIP 513 026 87 90

+48 888 332 750

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00


Składanie i obsługa zamówień
[email protected]

Zapytania ofertowe i doradztwo techniczne
[email protected]

Faktury i płatności
[email protected]

Logistyka i Transport
[email protected]

Marketing
[email protected]

Zakupy
[email protected]

Adres magazynu
ul. Komandosów 1/2
32-085 Modlniczka, (k.Krakowa)

+48 518 997 343
+48 603 172 808
[email protected]

Godziny otwarcia
6:00 - 22:00

Godziny odbiorów osobistych
6:00 - 12:00 i 16:00-21:00