Blog icon
|
Suggest
Ulubione są puste
Menu
 
EEHyundai

Moduły fotowoltaiczne Hyundai, Panele fotowoltaiczne Hyundai - BayWa r.e. Solar Shop

Moduły fotowoltaiczne Hyundai

W ofercie naszego sklepu znajdują się różne modele modułów fotowoltaicznych - wszystkie od wiodących producentów, cieszących się ogólnoświatowym uznaniem. Wśród marek produktów, które oferujemy, wyróżnia się Hyundai. Każdypanel fotowoltaiczny Hyundai stanowi gwarancję wysokiej jakości, wydajności i bezpieczeństwa


Hyundai – panele od renomowanego producenta

Hyundai to marka z ponad 75-letnią historią. Przez ten czas koreański producent zdążył zdobyć uznanie na całym świecie. Choć przedsiębiorstwo słynie głównie z produkcji samochodów i motocykli, od lat doskonałymi opiniami specjalistów i użytkowników cieszą się również panele fotowoltaiczne Hyundai. Firma od lat zbiera doświadczenie i udoskonala swoje produkty, aby oferować swoim klientom moduły najwyższej jakości. W naszej ofercie znajdują się panele Hyundai o różnych parametrach, dzięki czemu - niezależnie od mocy oraz innych czynników dotyczących konkretnej instalacji - będziesz w stanie znaleźć produkt, który spełni Twoje potrzeby i oczekiwania.


Panele fotowoltaiczne Hyundai - co je wyróżnia?

Każdy panel fotowoltaiczny Hyundai posiada unikalną specyfikację, określającą jego parametry. Wśród czynników, które opisują poszczególne produkty, znajdują się m.in.:

- waga,

- typ konektora,

- wymiary,

- długość kabla,

- liczba ogniw,

- moc STC,

- technologia ogniw.


Każdy z wymienionych powyżej parametrów powinien zostać dopasowany do wymagań powstającej instalacji. Panele Hyundai wyróżniają się przede wszystkim bardzo dużą wytrzymałością i wydajnością. W produktach zastosowano technologię PERL, która odpowiada za ich wysoką jakość i sprawność. Wybierając konkretne moduły fotowoltaiczne Hyundai, należy mieć świadomość, w jakich warunkach będzie działać instalacja, jaka ma być jej moc, do jakiego podłoża będzie przymocowana itd. To niezbędne, aby wyprodukowane przez Hyundai panele odpowiednio pełniły swoje funkcje.


Panel fotowoltaiczny Hyundai - gwarancja wysokiej jakości

Jedną z najważniejszych cech wyróżniających markę Hyundai jest bogate doświadczenie, dzięki któremu firma odpowiada na potrzeby klientów. Ponadto Hyundai to od zawsze przedsiębiorstwo stosujące nowoczesne rozwiązania. Marka słynie z innowacyjności w każdej branży, w której działa. Firma stosuje optymalne rozwiązania i utrzymuje się w czołówce światowych producentów modułów fotowoltaicznych. Hyundai to jednak nie tylko produkcja, ale też wsparcie posprzedażowe. Klienci, którzy zdecydują się zamontować panele Hyundai mogą liczyć na doskonałe wsparcie techniczne, realizowane przez BayWa r.e. Ogromną zaletą, która wyróżnia panele fotowoltaiczne Hyundai jest również bardzo wysokie bezpieczeństwo związane ze świadczeniami gwarancyjnymi.

Stosowanie nowoczesnych technologii i najnowszych rozwiązań sprawia, że każdy panel fotowoltaiczny Hyundai jest niezawodny, sprawny i wydajny. Dostępne w naszym sklepie moduły fotowoltaiczne Hyundai są zróżnicowane pod względem specyfikacji, dzięki czemu można je dopasować do wymagań konkretnej instalacji. Zwracanie uwagi na poszczególne parametry jest bardzo istotne, ponieważ np. od wagi poszczególnych modułów zależy to, czy będą mogły zostać umieszczone na dachu domu jednorodzinnego, czy innego budynku. Ponadto ważne jest, czy produkowane przez Hyundai panele posiadają odpowiednie wymiary do danego zastosowania i czy ich wymiary pozwolą zmieścić na dachu dostateczną liczbę modułów fotowoltaicznych Hyundai?


Hyundai – panele i inne elementy instalacji z dostawą pod Twoje drzwi

Panele fotowoltaiczne Hyundai to tylko część produktów dostępnych w naszym sklepie. Oprócz modułów innych marek w naszej ofercie znajdują się również falowniki, akcesoria, złączki i konstrukcje montażowe. Nasza firma wysyła zarówno drobne przesyłki, których waga nie przekracza 30 kg, jak i przesyłki paletowe, takie jak np. ciężkie akcesoria i falowniki oraz moduły fotowoltaiczne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom klientów, nasza firma oferuje również przewóz szyn konstrukcji montażowych oraz możliwość zamówienia dostawy samochodem wyposażonym w windę rozładowczą. Moduły fotowoltaiczne Hyundai i wszelkie inne produkty dostarczamy pod Twoje drzwi!

Y
Kontakt bezpośredni

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o. o.

Adres biura
ul. Krakowska 390,
32-080 Zabierzów (k. Krakowa)
NIP 513 026 87 90

+48 12 397 82 00 [email protected]

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00


Składanie i obsługa zamówień
[email protected]

Zapytania ofertowe i doradztwo techniczne
[email protected]

Faktury i płatności
[email protected]

Logistyka i Transport
[email protected]

Marketing
[email protected]

Zakupy
[email protected]
Adresy magazynów KRAKÓW
ul. Komandosów 1/2
32-085 Modlniczka, (k.Krakowa)

+48 518 997 343
+48 603 172 808
[email protected]

Godziny otwarcia
6:00 - 22:00

Godziny odbiorów osobistych
6:00 - 12:00 i 16:00-21:00ul. Komandosów 1/4 32-085 Modlniczka Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek, 6:00-12:00 i 16:00-19:00. Osoby kontaktowe: Maciej Grysak (Administrator Magazynu) tel. +48 784 962 375 Arkadiusz Jankowski (Administrator Magazynu) tel. +48 664 385 414 Daniel Jachimowicz (Administrator Magazynu) tel. +48 784 369 452 Krzysztof Staszkiewicz (Administrator Magazynu) tel. +48 538 379 512 [email protected]GDAŃSK

ul. Józefa Dambka 10 80-601 Gdańsk Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek: 07:00-13:00 Godziny otwarcia magazynu:

poniedziałek - piątek: 06:00-14:00 Osoby kontaktowe: Wojciech Krupa (Kierownik Magazynu w Gdańsku) tel. +48 668 875 267 [email protected]