Blog icon
|
Suggest
Ulubione są puste
Menu
 
EEFronius
Filtruj
n
Kategoria produktu
n
Fronius Tauro ECO 50-3-D, (1MPPT)
Fronius Tauro ECO 50-3-D, (1MPPT)
Fronius Tauro 50-3-D, (3MPPT)
Fronius Tauro 50-3-D, (3MPPT)
Fronius Symo 8.2-3-M Light + Datamanager 2.0
Fronius Symo 8.2-3-M Light + Datamanager 2.0
Fronius Symo Advanced 10.0-3-M
Fronius Symo Advanced 10.0-3-M
Fronius Symo Advanced 12.5-3-M
Fronius Symo Advanced 12.5-3-M
Fronius Symo Advanced 15.0-3-M, 3faz
Fronius Symo Advanced 15.0-3-M, 3faz
Fronius Symo Advanced 20.0-3-M
Fronius Symo Advanced 20.0-3-M
Fronius Symo Advanced 17.5-3-M
Fronius Symo Advanced 17.5-3-M

Falowniki Fronius- BayWa r.e. Solar Shop

Falownik Fronius – dla domu i przemysłu

Firma Fronius działa na rynku od 75 lat i od początku działalności dostarcza wysokiej jakości rozwiązania dla przemysłu. Specjalizuje się ona m.in. w dostawie urządzeń przemysłowych do spawania oraz systemów magazynowania energii i ładowania akumulatorów. Na przestrzeni lat Fronius stał się jednym z liderów branży fotowoltaicznej – dostarczając komponenty, w tym falowniki i kompletne systemy do produkcji i konsumpcji energii odnawialnej z paneli fotowoltaicznych i innych źródeł.

Uznane i cenione falowniki Fronius są dostępne na rynku od początku rozwoju branży. Firma oferuje inwertery jednofazowe do małych instalacji, jak i trójfazowe do zastosowań domowych i przemysłowych. Falowniki Fronius umożliwiają budowę instalacji fotowoltaicznej każdego typu. Dzięki dopracowanym rozwiązaniom mogą zasilać urządzenia układu ciepłowniczego, magazyny energii oraz przydomowe czy komercyjne stacje ładowania.


Jedno i trójfazowe falowniki Fronius

Dopracowane falowniki jednofazowe z serii Primo to jeden częściej wybieranych inwerterów tego typu. Urządzenia są dostępne z szeregiem funkcjonalności dodatkowych, które umożliwiają wydajną produkcję energii z zainstalowanych paneli fotowoltaicznych, stały monitoring i zarządzanie parametrami instalacji oraz wszystkimi jej komponentami. Falowniki Fronius Primo są postrzegane jako solidne i proste w instalacji. Jednofazowe inwertery Fronius mogą być wykorzystywane do produkcji energii, zasilania urządzeń grzewczych, ładowania magazynów energii oraz stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Falowniki z serii Primo, tak jak modele trójfazowe, są dostępne także z funkcjonalnością zasilania awaryjnego. Dzięki temu można korzystać z energii produkowanej przez instalację fotowoltaiczną także wtedy, gdy zanika napięcie sieciowe.

Fronius oferuje trzy serie falowników trójfazowych. To urządzenia Eco, Symo i Tauro. Falowniki trójfazowe tej marki stanowią odpowiednie wyposażenie przydatne podczas budowania różnej wielkości instalacji fotowoltaicznych. Stosuje się je w instalacjach montowanych na potrzeby gospodarstw domowych i różnych gałęzi przemysłu. Trójfazowy falownik Fronius umożliwia zasilanie trójfazowych odbiorników energii w gospodarstwach domowych, których użytkuje się coraz więcej. To doskonałe rozwiązanie wpływające na obniżenie rachunków za prąd – w domach, warsztatach i firmach. Urządzenia mogą być wyposażone w szereg funkcjonalności umożliwiających magazynowanie wyprodukowanej energii i jej konsumpcję we własnym zakresie. Warto dodać, że nowoczesne instalacje fotowoltaiczne nastawione na autokonsumpcję wyprodukowanej energii to trend, który cały czas zyskuje na popularności wśród osób inwestujących w nowe instalacje fotowoltaiczne i modernizujących istniejące.


Fronius – falowniki i ich zalety

Falowniki Fronius to urządzenia opracowane pod kątem wydajnej transformacji prądu stałego, produkowanego przez instalację fotowoltaiczną, na prąd zmienny o parametrach prądu sieciowego, który może być konsumowany przez typowe odbiorniki elektryczne – stosowane w gospodarstwach domowych oraz w przemyśle. Dzięki rozbudowanym i nowoczesnym układom monitorowania oraz korygowania parametrów wytwarzanej i transformowanej energii, falowniki Fronius zapewniają wysokie uzyski z produkcji fotowoltaicznej w każdych warunkach.

System analizy i monitorowania modułów idealnie dostosowuje każdy łańcuch tak, aby w danych warunkach zapewnić ich największą możliwą do uzyskania wydajność. Zaawansowane sterowanie falownikiem powoduje, że inwentery Fronius stanowią doskonałe uzupełnienie inteligentnych domów, które rozszerzają swoją funkcjonalność o zarządzanie produkcją i konsumpcją energii produkowanej z paneli fotowoltaicznych. To doskonałe rozwiązanie, które pozwala zagospodarować większość nadwyżek produkcyjnych. Dzięki temu firmy i gospodarstwa domowe znacznie redukują udział prądu sieciowego w ogólnej konsumpcji energii elektrycznej. Przekłada się to na oszczędności – potrzebujemy mniejszą ilość drogiej energii od dostawcy sieciowego.


Fronius falownik – wyjątkowa funkcjonalność

Podstawowe zalety falowników Fronius, które sprawiają, że montaż urządzeń tej marki rozważa większość inwestorów planujących montaż nowej lub modernizację istniejącej instalacji fotowoltaicznej to:

- optymalizacja wydajności instalacji – dzięki zastosowaniu dopasowanego falownika Fronius ze zdalnym systemem monitoringu i sterowania;

- gwarancja bezpieczeństwa – to zarówno pełna gwarancja bezpieczeństwa użytkowników instalacji w obiekcie, jak i konserwatorów instalacji przesyłowej, nawet w przypadku falowników z funkcją zasilania awaryjnego;

- optymalizacja konsumpcji wyprodukowanej energii – możliwość zasilania układów ciepłowniczych i chłodzenia, stacji ładowania pojazdów elektrycznych, akumulatorów magazynujących nadwyżkę energii oraz zasilania w trybie awaryjnym to najlepszy sposób na obniżenie konsumpcji energii z sieci przy jednoczesnym ograniczeniu strat powodowanych przesyłem i niekorzystnym dla prosumenta przelicznikiem.


Fronius falowniki – ich zalety wynikają z nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych i dostępnych dzięki nim funkcjonalnościom dodatkowym. Inwertery i komponenty instalacji fotowoltaicznej tej marki to synonim jakości i efektywności – mierzonej oszczędnościami na rachunkach za energię pobieraną z sieci, przy obserwowanej jednocześnie tendencji do wzrostu konsumpcji energii elektrycznej w skali gospodarstwa domowego czy firmy.

Y
Kontakt bezpośredni

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o. o.

Adres biura
ul. Krakowska 390,
32-080 Zabierzów (k. Krakowa)
NIP 513 026 87 90

+48 12 397 82 00 [email protected]

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00


Składanie i obsługa zamówień
[email protected]

Zapytania ofertowe i doradztwo techniczne
[email protected]

Faktury i płatności
[email protected]

Logistyka i Transport
[email protected]

Marketing
[email protected]

Zakupy
[email protected]
Adresy magazynów KRAKÓW
ul. Komandosów 1/2
32-085 Modlniczka, (k.Krakowa)

+48 518 997 343
+48 603 172 808
[email protected]

Godziny otwarcia
6:00 - 22:00

Godziny odbiorów osobistych
6:00 - 12:00 i 16:00-21:00ul. Komandosów 1/4 32-085 Modlniczka Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek, 6:00-12:00 i 16:00-19:00. Osoby kontaktowe: Maciej Grysak (Administrator Magazynu) tel. +48 784 962 375 Arkadiusz Jankowski (Administrator Magazynu) tel. +48 664 385 414 Daniel Jachimowicz (Administrator Magazynu) tel. +48 784 369 452 Krzysztof Staszkiewicz (Administrator Magazynu) tel. +48 538 379 512 [email protected]GDAŃSK

ul. Józefa Dambka 10 80-601 Gdańsk Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek: 07:00-13:00 Godziny otwarcia magazynu:

poniedziałek - piątek: 06:00-14:00 Osoby kontaktowe: Wojciech Krupa (Kierownik Magazynu w Gdańsku) tel. +48 668 875 267 [email protected]