Blog icon
|
Suggest
Ulubione są puste
Menu
 
EEFronius Wattpilot

Stacje ładowania Fronius


Dla każdego właściciela pojazdu elektrycznego ogromne znaczenie mają koszty jego ładowania. Sprawdź dostępne w naszej ofercie nowoczesne i inteligentne urządzenia marki Fronius i przekonaj się, dlaczego warto się na nie zdecydować.


Marka Fronius – nowoczesne technologie i innowacje

Austriacka firma Fronius powstała w latach 40. XX wieku. Od początku swojej działalności była związana z branżą energetyczną. Przez lata swojego istnienia zyskała status lidera w swojej dziedzinie.

Jest to firma, która przede wszystkim zajmuje się produkcją falowników do instalacji fotowoltaicznych. Jako pierwsza wprowadziła je na ogólnoświatowy rynek w 1995 roku, co stanowiło ogromny sukces. Obecnie specjaliści tej marki skupili także swoje zainteresowanie na rozwiązaniach związanych z e-mobilnością. Wieloletnie doświadczenie i wiedza umożliwiły stworzenie nowoczesnych ładowarek do aut elektrycznych Fronius, które są dostępne pod nazwą Wattpilot w wersji do użytku stacjonarnego, a także mobilnego. Dowiedz się, czym charakteryzuje się każda z nich i jakie korzyści niesie użytkownikom.


Nowoczesne ładowarki do samochodu Fronius

Ładowarki samochodowe Fronius Wattpilot zapewniają efektywne, a co najważniejsze oszczędne ładowanie pojazdów. Wersja Home jest przeznaczona głównie do stosowania w gospodarstwach domowych oraz małych firmach. Do tego, aby można było korzystać z takiej stacji do ładowania samochodu Fronius, wystarczy wpiąć ją do gniazdka w dowolnym miejscu i rozpocząć korzystanie z niej.

Model Wattpilot Go umożliwia bezproblemowe ładowanie w zakresie mocy wynoszącym 11 kW lub 22 kW. Można używać go nie tylko w domu czy małej firmie, ale również podczas podróży. Wystarczy zaopatrzyć się w tym celu w zestaw specjalnych adapterów, dzięki którym ładowarka Fronius stanie się kompatybilna z każdym gniazdkiem. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala naładować akumulatory w każdym miejscu – bez konieczności szukania stacji.


Funkcje ładowarki aut elektrycznych Fronius

Ładowarki do samochodu Fronius to nowoczesne urządzenia – wyposażone w innowacyjne funkcje, które ułatwiają ich wykorzystywanie. Jedną z nich jest możliwość ładowania samochodu wtedy, gdy cena prądu jest najniższa. Elastyczne taryfy za prąd sprawiają, że w określonych porach dniach kupowanie go jest tańsze.

 Aplikacja do zarządzania pracą ładowarki Fronius sprawia, że można uruchomić ładowanie właśnie wtedy, gdy koszt korzystania z energii elektrycznej jest niższy. W tym celu wystarczy ustawić maksymalną opłatę za ładowanie, a urządzenie będzie działało zgodnie z harmonogramem. Jest to bardzo wygodne i komfortowe rozwiązanie, które wpływa na popularność ładowarek Fronius.


Połącz stację do ładowania Fronius z instalacją fotowoltaiczną

Ładowarki samochodowe Fronius mogą także współpracować z instalacjami fotowoltaicznymiKorzystanie z energii słonecznej jest nie tylko opłacalne, ale także zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. Urządzenia te umożliwiają wykorzystywanie energii słonecznej w maksymalnym możliwym stopniu. Dzięki temu nie muszą korzystać z prądu z sieci.

Stacja do ładowania samochodu Fronius może korzystać z nadwyżek wyprodukowanej energii zgromadzonej w magazynach energii. W ten sposób nie zużywa tej, która jest niezbędna do zasilania różnego rodzaju urządzeń.

Ta inteligentna stacja jest wyposażona w opcję ładowania nawet najmniejszą nadwyżką prądu, co przekłada się na niższe rachunki. Sprawia to także, że zwrot inwestycji następuje zdecydowanie szybciej.


Dwa tryby pracy ładowarki Fronius

Ładowarka Fronius może pracować w dwóch trybach. Ustawia się je bezpośrednio na urządzeniu lub poprzez dedykowaną aplikację. Pierwszy tryb o nazwie Eco Mode to świetne rozwiązanie, gdy urządzenie ma współpracować z instalacją fotowoltaiczną – w pierwszej kolejności korzysta z nadwyżki wytworzonej przez panele energii. Jeśli jest jej za mało, to ładowarka korzysta z prądu z sieci, w czasie, gdy obowiązująca taryfa jest najkorzystniejsza.

Z kolei tryb Next Trip Mode, który można ustawić na ładowarce do aut elektrycznych Fronius, został stworzony z myślą o podróżowaniu. Umożliwia on zaprogramowanie ładowania w taki sposób, aby pojazdem można było przejechać określony dystans. Dzięki temu nie trzeba obawiać się o to, że podczas podróży samochód nie będzie mógł jechać dalej.


Aplikacja dedykowana do ładowarki do samochodu Fronius

 Ładowarki samochodowe Fronius współpracują z aplikacją, którą można zainstalować na urządzeniu mobilnym. Umożliwia ona bezproblemowe korzystanie z niej bez względu na miejsce przebywania. Do najważniejszych funkcjonalności aplikacji zaliczyć można przede wszystkim:

  • łatwe uruchamianie ładowarki za pomocą urządzenia mobilnego,
  • możliwość przeglądania parametrów ładowania,
  • zdalne przełączenie trybów ładowania,
  • możliwość dostosowania ustawień do indywidualnych potrzeb

Aplikację tą można szybko pobrać ze sklepu Google Play oraz App Store. Współpracuje ona ze wszystkimi urządzeniami mobilnymi.


Dlaczego warto wybrać stację do ładowania samochodów Fronius?

Fronius ładowarki do samochodów elektrycznych dostępne w naszej ofercie to urządzenia dla najbardziej wymagających użytkowników. Można je podłączyć nie tylko do sieci energetycznej, ale również skomunikować z instalacją fotowoltaiczną. Korzystanie z nadwyżek energii sprawia, że możliwa jest szybsza amortyzacja nie tylko paneli, ale także samochodu elektrycznego.

Jest to urządzenie zaawansowane technologiczne, które wymaga jednorazowej konfiguracji. Jest to jednak proces, z którym bez problemu poradzi sobie każdy doświadczony instalator. Postaw na najwyższą jakość i wybierz ładowarki do samochodów marki Fronius.

Y
Kontakt bezpośredni

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o. o.

Adres biura
ul. Krakowska 390,
32-080 Zabierzów (k. Krakowa)
NIP 513 026 87 90

+48 12 397 82 00 [email protected]

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00


Składanie i obsługa zamówień
[email protected]

Zapytania ofertowe i doradztwo techniczne
[email protected]

Faktury i płatności
[email protected]

Logistyka i Transport
[email protected]

Marketing
[email protected]

Zakupy
[email protected]
Adresy magazynów KRAKÓW
ul. Komandosów 1/2
32-085 Modlniczka, (k.Krakowa)

+48 518 997 343
+48 603 172 808
[email protected]

Godziny otwarcia
6:00 - 22:00

Godziny odbiorów osobistych
6:00 - 12:00 i 16:00-21:00ul. Komandosów 1/4 32-085 Modlniczka Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek, 6:00-12:00 i 16:00-19:00. Osoby kontaktowe: Maciej Grysak (Administrator Magazynu) tel. +48 784 962 375 Arkadiusz Jankowski (Administrator Magazynu) tel. +48 664 385 414 Daniel Jachimowicz (Administrator Magazynu) tel. +48 784 369 452 Krzysztof Staszkiewicz (Administrator Magazynu) tel. +48 538 379 512 [email protected]GDAŃSK

ul. Józefa Dambka 10 80-601 Gdańsk Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek: 07:00-13:00 Godziny otwarcia magazynu:

poniedziałek - piątek: 06:00-14:00 Osoby kontaktowe: Wojciech Krupa (Kierownik Magazynu w Gdańsku) tel. +48 668 875 267 [email protected]