Suggest
Ulubione są puste
Menu
 
y
20.12.2023 to ostatni dzień realizacji wysyłek z magazynu. Wysyłki będą wznowione 4 stycznia 2024 roku. Zaplanuj swoje zakupy z wyprzedzeniem!
EETrina Solar

Moduły fotowoltaiczne Trina Solar, Panele fotowoltaiczne Trina Solar- BayWa r.e. Solar Shop

Trina Solar - producent, który wyznacza standardy

Wśród wielu firm zajmujących się fotowoltaiką Trina Solar zdecydowanie się wyróżnia. Panele Trina Solar były jednymi z pierwszych chińskich modułów, które zdobyły popularność na rynku globalnym. Wielokrotnie panele fotowoltaiczne Trina Solar biły rekordy sprawności i są uznawane za jedne z najwydajniejszych. Warto podkreślić, że marka nie spoczęła na laurach - firma cały czas prowadzi intensywne badania umożliwiające rozwój nowych technologii, które konsekwentnie są wdrażane w kolejnych modelach paneli Trina Solar. Co więcej, panele fotowoltaiczne Trina Solar wyróżniają się doskonałym stosunkiem ceny do jakości, dzięki czemu są chętnie wybierane przez klientów z różnych stron świata.

 

Można pokusić się o stwierdzenie, że Trina Solar wyznacza obecnie standardy związane z jakością i wiedzie prym wśród firm związanych z fotowoltaiką. Do sukcesów marki zdecydowanie można zaliczyć ustanowienie 16 światowych rekordów, związanych ze sprawnością i wydajnością modułów. Producent nie tyle korzysta z rozwiązań usprawniających pracę paneli, ile sam je tworzy, wyznaczając drogę rozwoju dla innych firm zajmujących się tworzeniem modułów i innych elementów instalacji fotowoltaicznych.


Trina Solar – panele fotowoltaiczne dostosowane do potrzeb

Gdy myślimy o instalacjach fotowoltaicznych, zazwyczaj przychodzą nam do głowy ich zalety, do których z pewnością można zaliczyć wytwarzanie ekologicznej energii oraz uniezależnienie się od dostaw prądu z sieci. Warto jednak podkreślić, że aby instalacja odpowiednio pełniła swoje funkcje, musi być odpowiednio skonstruowana. Nawet najlepsze panele nie spełnią oczekiwań, jeśli nie zostaną dobrane pod konkretne potrzeby użytkownika. Zaprojektowanie i zbudowanie instalacji wymaga uwzględnienia kilku szczegółów, do których należą m.in.:

 

      zapotrzebowanie energetyczne użytkownika,

      powierzchnia, na której umieszczone zostaną ogniwa,

      typ falownika,

      warunki atmosferyczne.

 

Bez uwzględnienia powyższych czynników niemożliwe będzie stworzenie wydajnej instalacji, która będzie dobrze pełniła swoją funkcję. Panele Trina Solar cechują się różnorodnymi parametrami i odmienną specyfikacją, dzięki czemu można dopasować je do wymogów konkretnej instalacji. W specyfikacji określającej poszczególne panele fotowoltaiczne Trina Solar warto zwrócić uwagę choćby na tak podstawowe kwestie, jak wymiar, waga czy moc.

 

Po uwzględnieniu powyższych parametrów łatwiej Ci będzie zdecydować, które panele Trina Solar sprawdzą się przy realizacji Twojego projektu. Każdy z parametrów ma znaczenie i wpływa na końcową wydajność i sprawność instalacji. Dlatego też podczas wybierania konkretnych produktów należy dokładnie zapoznać się ze specyfikacją poszczególnych modeli.


Dlaczego panele Trina Solar?

Nasza oferta to różnorodne moduł od wielu uznanych producentów. Każdy z nich to ceniona marka. Dlaczego warto wybrać panele Trina Solar? Na pewno duże znaczenie ma tutaj wspomniana już wcześniej renoma producenta. Otóż Trina Solar to firma, którą zna każdy, kto jest choć trochę zaznajomiony z branżą fotowoltaiczną.

 

Jeśli chodzi o Trina Solar panele fotowoltaiczne wyróżniają się doskonałym przełożeniem ceny do jakości, dzięki czemu cieszą się dużą popularnością wśród klientów. Dodatkowym atutem produktów tej marki jest ich wydajność i wysoka sprawność, dzięki którym instalacje stworzone z wykorzystaniem ogniw tej marki są bardzo efektywne i niezawodne.


Panele fotowoltaiczne Trina Solar oraz inne elementy instalacji

Warto pamiętać, że ogniwa fotowoltaiczne stanowią tylko część instalacji, umożliwiającej produkowanie ekologicznej energii. Aby instalacja mogła być sprawna i dobrze pełnić swoją funkcję, musi być dostosowana do potrzeb konkretnego klienta. Kupując wyprodukowane przez Trina Solar panele fotowoltaiczne, powinieneś wiedzieć, jaką dokładnie funkcję ma pełnić budowana przez ciebie instalacja. Czy jej zadaniem jest pokrycie całego zapotrzebowania na energię elektryczną, czy też ma stanowić odciążenie domowego budżetu lub gromadzić energię, np. w domku letniskowym? Od odpowiedzi na to pytanie zależy m.in. wybór rodzaju falownika, który będzie zmieniał prąd stały w prąd zmienny. Część falowników jest bowiem przystosowana do kumulowania energii poprzez ładowanie akumulatorów, a część odpowiada za oddawanie nadwyżek energii do sieci. A zatem inny falownik sprawdzi się w instalacji typu off-grid, a inny w instalacji on-grid.

 

Nasza oferta to między innymi wydajne i wytrzymałe panele fotowoltaiczne Trina Solar oraz innych renomowanych producentów. Jednak to jeszcze nie wszystko. Naszym celem jest kompleksowe zaspokojenie potrzeb klientów. Dlatego poza sprzedażą ogniw fotowoltaicznych nasz sklep zajmuje się również dystrybucją innych produktów, niezbędnych do budowania instalacji. Panele Trina Solar i wszelkie inne produkty są dostarczane bezpośrednio do klientów. Realizujemy zarówno przesyłki drobnicowe (do 30 kg), jak i paletowe, obejmujące przewiezienie np. modułów lub podstawowych elementów konstrukcji montażu. W przypadku przewożenia szyny montażowej dłuższej niż 4,3 m lub też realizowania dostawy samochodem wyposażonym w windę rozładowczą, dokonujemy wyceny indywidualnej.

Y
Kontakt bezpośredni

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o. o.

Adres biura
ul. Krakowska 390,
32-080 Zabierzów (k. Krakowa)
NIP 513 026 87 90

+48 888 332 750

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00


Składanie i obsługa zamówień
[email protected]

Zapytania ofertowe i doradztwo techniczne
[email protected]

Faktury i płatności
[email protected]

Logistyka i Transport
[email protected]

Marketing
[email protected]

Zakupy
[email protected]

Adres magazynu
ul. Komandosów 1/2
32-085 Modlniczka, (k.Krakowa)

+48 518 997 343
+48 603 172 808
[email protected]

Godziny otwarcia
6:00 - 22:00

Godziny odbiorów osobistych
6:00 - 12:00 i 16:00-21:00