Blog icon
|
Suggest
Ulubione są puste
Menu
 
EELG Electronics

Moduły fotowoltaiczne LG Solar, Panele fotowoltaiczne LG Solar- BayWa r.e. Solar Shop

Panele fotowoltaiczne LG - synonim doskonałej wydajności

Oferujemy moduły fotowoltaiczne wiodących, światowych producentów pozostających w ścisłej czołówce. Wśród nich nie mogło zabraknąć modułów fotowoltaicznych LG. Panele fotowoltaiczne LG są niezwykle wydajne i odznaczają się wysoką sprawnością. Producent dba o to, aby nie tylko każdy panel fotowoltaiczny LG był dopracowany w każdym szczególe, ale też o to, żeby wychodzić naprzeciw bieżącym potrzebom klientów. Dlatego też moduł fotowoltaiczny LG to sprzęt innowacyjny, w którym obecne są najnowsze rozwiązania technologiczne. Dla firmy istotne jest spełnianie najwyższych standardów – na każdej płaszczyźnie. Niezależnie więc od tego, czy mówimy o obsłudze klienta, realizowaniu zobowiązań gwarancyjnych, czy też wdrażaniu nowych rozwiązań, LG dba o każdy, nawet najmniejszy detal.


Panele LG Electronics i wiele więcej od renomowanego producenta

LG to jedna z najsłynniejszych marek koreańskich. Producent rozpoczął działalność już w 1947 roku, co oznacza ogromne doświadczenie. Oczywiście nie od razu w ofercie znalazł się panel fotowoltaiczny LG. Na to trzeba było trochę poczekać, jednak dzisiaj moduł fotowoltaiczny LG to produkt w pełni dopracowany, spełniający najwyższe standardy jakościowe.

Warto podkreślić, że panele solarne LG nie są jedynym produktem marki. LG Electronics działa w wielu sektorach elektronicznych, osiągając sukcesy w różnych dziedzinach. W przypadku wielu urządzeń elektronicznych, w tym sprzętu RTV i AGD, LG należy do światowych liderów rynku. Tysiące klientów na całym świecie wspierają działalność marki, uznając jej produkty za synonim niezawodności. Wprowadzanie innowacyjnych technologii sprawia, że każdy moduł fotowoltaiczny LG jest wydajny i doskonale spełnia swoją funkcję, produkując czystą i tanią energię. Firma dba o swoich klientów, oferując im wsparcie marketingowe, szkolenia oraz inne zalety, związane z programem partnerskim.


Panel fotowoltaiczny LG - dopasuj produkt do swoich potrzeb

Stworzenie własnego źródła energii elektrycznej pozwala na uniezależnienie się od prądu sieciowego. Dlatego też bardzo wiele firm oraz prosumentów prywatnych decyduje się na zakup modułów fotowoltaicznych. Panele fotowoltaiczne LG pozwalają na stworzenie wydajnych, sprawnych instalacji dostarczających zieloną energię. Korzystanie z energii odnawialnej pozwala zadbać o środowisko, a dodatkowo odciąża budżet, dzięki znacznemu obniżeniu rachunków za energię elektryczną. Zwłaszcza jeśli użytkownik korzysta z ponadprzeciętnie efektywnych i niezawodnych paneli, do których z pewnością zalicza się każdy moduł fotowoltaiczny LG.

Każdy moduł fotowoltaiczny LG posiada unikalną specyfikację, sprawiającą, że nadaje się on do określonych instalacji. Podczas projektowania instalacji fotowoltaicznej należy zatem uwzględnić rozmaite czynniki. Najważniejszym z nich jest zapotrzebowanie energetyczne, które będzie musiała pokrywać dana instalacja. Obliczenie zapotrzebowania jest niezwykle istotne, ponieważ w przypadku zakupienia ogniw o zbyt niskiej mocy konieczne będzie posiłkowanie się również prądem z sieci, co generuje niepotrzebne koszty dodatkowe. Natomiast zbudowanie instalacji o zbyt dużej mocy będzie wiązać się z niepotrzebnymi wydatkami i wydłużeniem czasu zwrotu inwestycji. Jeśli nie wiesz, jak wiele paneli fotowoltaicznych LG potrzebujesz, skontaktuj się z nami, chętnie doradzimy.


Dostępne moduły fotowoltaiczne LG

Każdy panel fotowoltaiczny LG wyprodukowany jest z wykorzystaniem konkretnej technologii. Najpopularniejsze są dzisiaj panele LG monokrystaliczne. Moduł fotowoltaiczny LG wykonany w technologii monokrystalicznej będzie miał nieco inną wydajność i inne właściwości niż panel polikrystaliczny, który zwykle cechuje się nieco gorszymi parametrami. Ciekawe rozwiązanie stanowią również panele LG bifacial. Mowa o modelach, które posiadają ogniwa po obu stronach konstrukcji. W odpowiednich warunkach i przy właściwym montażu produkują one więcej energii niż standardowe panele fotowoltaiczne LG. Jeżeli nie jesteś pewny, które rozwiązanie będzie najlepsze w przypadku instalacji, którą zamierzasz zbudować, skontaktuj się z pracownikami naszego sklepu, którzy pomogą Ci w podjęciu decyzji i wybraniu najlepszego produktu.

Wszystkie panele fotowoltaiczne LG dostępne w naszym sklepie są produktami najwyższej jakości, spełniającymi najbardziej restrykcyjne normy wydajności, wytrzymałości i bezpieczeństwa. Poszczególne moduły fotowoltaiczne różnią się parametrami, dzięki czemu można dopasować je do mocy, wymiarów oraz innych cech charakteryzujących konkretną instalację. Oprócz paneli fotowoltaicznych w naszym sklepie znajdują się również inne elementy, niezbędne do stworzenia sprawnej, wydajnej instalacji, umożliwiającej produkcję ekologicznej energii.

Y
Kontakt bezpośredni

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o. o.

Adres biura
ul. Krakowska 390,
32-080 Zabierzów (k. Krakowa)
NIP 513 026 87 90

+48 12 397 82 00 [email protected]

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00


Składanie i obsługa zamówień
[email protected]

Zapytania ofertowe i doradztwo techniczne
[email protected]

Faktury i płatności
[email protected]

Logistyka i Transport
[email protected]

Marketing
[email protected]

Zakupy
[email protected]
Adresy magazynów KRAKÓW
ul. Komandosów 1/2
32-085 Modlniczka, (k.Krakowa)

+48 518 997 343
+48 603 172 808
[email protected]

Godziny otwarcia
6:00 - 22:00

Godziny odbiorów osobistych
6:00 - 12:00 i 16:00-21:00ul. Komandosów 1/4 32-085 Modlniczka Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek, 6:00-12:00 i 16:00-19:00. Osoby kontaktowe: Maciej Grysak (Administrator Magazynu) tel. +48 784 962 375 Arkadiusz Jankowski (Administrator Magazynu) tel. +48 664 385 414 Daniel Jachimowicz (Administrator Magazynu) tel. +48 784 369 452 Krzysztof Staszkiewicz (Administrator Magazynu) tel. +48 538 379 512 [email protected]GDAŃSK

ul. Józefa Dambka 10 80-601 Gdańsk Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek: 07:00-13:00 Godziny otwarcia magazynu:

poniedziałek - piątek: 06:00-14:00 Osoby kontaktowe: Wojciech Krupa (Kierownik Magazynu w Gdańsku) tel. +48 668 875 267 [email protected]