Blog icon
|
Suggest
Ulubione są puste
Menu
 
EEREC Solar

Moduły fotowoltaiczne REC Solar, Panele fotowoltaiczne REC Solar- BayWa r.e. Solar Shop

Panele fotowoltaiczne REC Solar - ekologiczna i wydajna produkcja energii

REC Solar to firma posiadająca ponad 25-letnie doświadczenie w branży. Jest to norweskie przedsiębiorstwo zaliczane do pionierów produkcji paneli fotowoltaicznych na masową skalę. Dzisiaj moduły fotowoltaiczne REC Solar są dobrze znane na całym świecie. Choć kapitał przedsiębiorstwa pozostaje głównie norweski, centrum operacyjne firmy znajduje się w Singapurze. Zapewnia to producentowi dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych, które w branży fotowoltaicznej powstają niemal wyłącznie w Azji.


Co wyróżnia moduły fotowoltaiczne REC Solar?

Innowacyjność oraz dbanie o optymalizowanie procesów to dwie główne cechy, które wyróżniają firmę REC na tle konkurencji. Jednym z najważniejszych priorytetów marki jest nieustanne doskonalenie produktów i dążenie do doskonałości. Oprócz produkowania najwyższej jakości paneli solarnych REC Solar dba również o swoje relacje z klientami, służąc pomocą, w tym doskonałym serwisem. Przedsiębiorstwo pozostaje w kontakcie z klientami. Świadczy o tym m.in. Solar Professional Portal, który umożliwia klientom np. rejestrowanie modułów, w celu przedłużenia gwarancji.

Panele solarne REC Solar umożliwiają wydajną produkcję ekologicznej energii, a co za tym idzie - dbanie o środowisko. Warto jednak podkreślić, że posiadanie własnego źródła energii elektrycznej pozwala również na uniezależnienie się od rynkowych cen energii oraz odciążenie budżetu, poprzez zmniejszenie rachunków, związanych z opłatami za prąd.


REC panele fotowoltaiczne- produkty dopasowane do potrzeb klienta

Jeśli chodzi o REC, panele fotowoltaiczne tej marki są bardzo zróżnicowane. Również w naszej ofercie znajdziesz rozmaite panele fotowoltaiczne REC. Aby stworzyć dostosowaną do potrzeb instalację fotowoltaiczną, niezbędny jest dobór paneli o odpowiednich parametrach. Na etapie projektowania instalacji fotowoltaicznej należy uwzględnić kilka czynników, do których należą m.in.:

- zapotrzebowanie energetyczne, które ma pokryć instalacja,

- rodzaj ogniw,

- materiał, do którego zamontowane będą panele,

- maksymalną powierzchnię, którą mogą zająć ogniwa,

-warunki atmosferyczne panujące w danym klimacie.


Jeśli chodzi o konkretną specyfikację paneli fotowoltaicznych REC, należy wziąć pod uwagę między innymi moc pojedynczego modułu, a także technologię wykonania ogniw. Dziś dominują moduły fotowoltaiczne REC Solar monokrystaliczne, gdyż modele polikrystaliczne odchodzą powoli w zapomnienie, ze względu na słabszą wydajność i wytrzymałość, a także wyższe walory estetyczne modeli monokrystalicznych.

Uwzględniając powyższe i inne parametry, będziesz w stanie wybrać takie REC Solar panele fotowoltaiczne, które będą dopasowane do projektu instalacji, którą zamierzasz zbudować. Warto podkreślić, że każdy parametr ma duże znaczenie dla wydajności, stabilności i sprawności instalacji. Panele solarne REC Solar o wyższej wadze mogą np. nie nadawać się do umieszczenia na dachu domu jednorodzinnego. Z kolei mniejsze i lżejsze moduły mogą nie zapewnić wystarczającej ilości energii, np. w przypadku dużego gospodarstwa rolnego.


Dbałość o każdy detal - ogniwa REC Solar

Panele fotowoltaiczne REC Solar powstają z dbałością o każdy szczegół. Istotne są nie tylko zastosowane rozwiązania technologiczne, lecz także ich estetyka. Produkty wyróżniają się niezwykle minimalistycznym designem, który doskonale będzie się komponował z eleganckimi bryłami budynków. REC Solar panele fotowoltaiczne to połączenie nowoczesnej technologii, z nienachalną, ponadczasową estetyką. Jeśli chodzi o ofertę REC, panele fotowoltaiczne polecamy głównie właścicielom nowoczesnych nieruchomości, jednak odpowiednio dobrane modele sprawdzą się w przypadku każdego budynku.

Stawiamy na zadowolenie naszych klientów, dlatego do oferty dołączamy jedynie produkty uznanych firm. Marka REC nie jest w tej kwestii wyjątkiem. W przypadku REC Solar panele fotowoltaiczne są nie tylko zaawansowane technologicznie, lecz także różnorodne, co pozwala każdemu znaleźć produkt, jakiego potrzebuje. W przypadku pytań lub niejasności związanych z panelami fotowoltaicznymi dostępnymi w naszym sklepie zachęcamy do kontaktu. Nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania, rozwieją wątpliwości i doradzą, umożliwiając podjęcie jak najlepszej decyzji związanej z zakupem ogniw oraz innych elementów, niezbędnych do zbudowania instalacji fotowoltaicznej. Poznaj również moduły fotowoltaiczne Hyundai!

Y
Kontakt bezpośredni

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o. o.

Adres biura
ul. Krakowska 390,
32-080 Zabierzów (k. Krakowa)
NIP 513 026 87 90

+48 12 397 82 00 [email protected]

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00


Składanie i obsługa zamówień
[email protected]

Zapytania ofertowe i doradztwo techniczne
[email protected]

Faktury i płatności
[email protected]

Logistyka i Transport
[email protected]

Marketing
[email protected]

Zakupy
[email protected]
Adresy magazynów KRAKÓW
ul. Komandosów 1/2
32-085 Modlniczka, (k.Krakowa)

+48 518 997 343
+48 603 172 808
[email protected]

Godziny otwarcia
6:00 - 22:00

Godziny odbiorów osobistych
6:00 - 12:00 i 16:00-21:00ul. Komandosów 1/4 32-085 Modlniczka Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek, 6:00-12:00 i 16:00-19:00. Osoby kontaktowe: Maciej Grysak (Administrator Magazynu) tel. +48 784 962 375 Arkadiusz Jankowski (Administrator Magazynu) tel. +48 664 385 414 Daniel Jachimowicz (Administrator Magazynu) tel. +48 784 369 452 Krzysztof Staszkiewicz (Administrator Magazynu) tel. +48 538 379 512 [email protected]GDAŃSK

ul. Józefa Dambka 10 80-601 Gdańsk Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek: 07:00-13:00 Godziny otwarcia magazynu:

poniedziałek - piątek: 06:00-14:00 Osoby kontaktowe: Wojciech Krupa (Kierownik Magazynu w Gdańsku) tel. +48 668 875 267 [email protected]