Suggest
Ulubione są puste
Menu
 

Stacje ładowania KEBA

Nasz sklep internetowy oferuje najwyższej jakości wydajne ładowarki do samochodów elektrycznych marki Keba. To niezawodne urządzenia, które bazują na nowoczesnych rozwiązaniach z zakresu e-mobilności. Jeśli szukasz ładowarki, która będzie nie tylko praktyczna, ale i w pełni bezpieczna, koniecznie sprawdź naszą ofertę i dowiedz się, co wyróżnia produkty marki Keba.


Historia i misja marki Keba 

Firma Keba powstała w 1968 roku i jej siedziba znajduje się w Austrii. Jej oddziały pracują na całym świecie. Keba jest marką, która w swoich działaniach kieruje się hasłem „Automatyzacja przez innowacje”. Zgodnie z tą dewizą już od kilkudziesięciu lat nieustannie rozwija i wypuszcza na rynek nowoczesne rozwiązania, które mają zastosowanie w wielu branżach. Dzięki ogromnemu doświadczeniu oraz wiedzy to firma, którą bez wątpienia można uznać za lidera w branży technologii i innowacji. Od 2009 r. marka Keba zajmuje się rozwojem e-mobilności. W jej portfolio znajdują się produkty i usługi, które są jednym z filarów tej gałęzi motoryzacji. Spełniają wszystkie standardy i wymagania stawiane produktom przeznaczonym do użytkowania w dziedzinie ładowania pojazdów napędzanych silnikami elektrycznymi. 


Nowoczesne ładowarki samochodwe KEBA

Nowoczesne ładowarki samochodowe Keba Stacje do ładowania samochodów Keba to innowacyjne urządzenia, w których zastosowane nowoczesne technologie pozwalają na efektywniejsze ładowanie. Linia ładowarek KeContact P-30 to urządzenia, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Dzięki temu idealnie sprawdzą się w wielu miejscach. Ładowarki Keba umożliwiają bezproblemowe naładowanie baterii w samochodach elektrycznych i hybrydowych różnych marek. Są uniwersalnym rozwiązaniem, z którego może skorzystać każdy kierowca bez względu na to, jakim autem jeździ. Stacje te wyposażone są także w wiele funkcji oraz nowoczesną komunikację, co pozytywnie wpływa na komfort użytkowania.


Czym wyróżniają się produkty marki Keba?

Stacja do ładowania samochodu Keba to coś więcej niż standardowa ładowarka. Za jej pomocą można nie tylko naładować akumulator, ale także kontrolować, komunikować i łączyć się w sieci. To więc urządzenie, które doskonale sprawdzi się w codziennej pracy wszystkim, którzy korzystają z pojazdów elektrycznych. Bez względu na to, czy jesteś dostawcą energii, operatorem sieci czy użytkownikiem pojazdu elektrycznego korzystanie z tego urządzenia przyniesie Ci wiele korzyści. Ładowarki samochodowe Keba to urządzenia, które idealnie sprawdzają się zarówno do użytku domowego, jak i w miejscach publicznych. Wiele zastosowanych w nich innowacji sprawia, że są łatwe i praktyczne w użytkowaniu.Keba – ładowarki do zadań specjalnych

Profesjonalne ładowarki samochodowe Keba KeContact P-30 można bez problemu podłączyć do centralnego systemu zarządzania. Umożliwia to precyzyjne zarządzanie oraz rozliczanie ilości zużytej energii, co ma ogromne znaczenie, jeśli zostanie zainstalowana w miejscu publicznym. Wygodny licznik wyposażony w wyświetlacz pomaga kontrolować bieżące zużycie oraz napięcie i natężenie prądu. Stacja do ładowania samochodu Keba może także działać jako centralna jednostka sterująca dla innych punktów ładowania w sieci. Dzięki takiemu rozwiązaniu jest możliwe maksymalne wykorzystanie potencjału ładowania oraz skuteczne zmniejszenie kosztów eksploatacji. Każda z tych cech ładowarek samochodowych sprawia, że ich popularność stale rośnie, a ich wszechstronność znajduje coraz więcej zastosowań:Dlaczego warto wybrać ładowarki marki Keba? 

Tak jak wszystkie produkty marki Keba również ładowarki produkowane są z użyciem najnowszych technologii i innowacyjnych rozwiązań z dziedziny e-mobilności. Pochodzą z zakładów produkcyjnych, które znajdują się na terenie Austrii, a dokładniej z Linz. Każdy z produktów przechodzi sporo testów, które mają potwierdzić ich najwyższą jakość i niezawodność. Stacje ładowania Keba to doskonałe rozwiązanie także dla klientów indywidualnych. Maksymalny poziom naładowania akumulatorów w samochodzie można swobodnie regulować, bazując np. na panelach fotowoltaicznych lub pompach ciepła. Tej funkcjonalności próżno szukać w ładowarkach innych producentów.


Zalety stacji ładowania firmy Keba

Ładowarki do samochodów marki Keba to niezawodne i funkcjonalne urządzenia, które spełnią oczekiwania niemal każdego. Do najważniejszych ich zalet można zaliczyć przede wszystkim:


  • uniwersalne zastosowanie do wszystkich marek samochodów elektrycznych i hybrydowych
  • rozbudowany system komunikacyjny
  • wbudowane systemy bezpieczeństwa
  • łatwy i bezproblemowy montaż


Wszystkie te cechy sprawiają, że produkty marki Keba to urządzenia najwyższej jakości, które warto wybrać podczas szukania stacji ładowania.

Y
Kontakt bezpośredni

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o. o.

Adres biura
ul. Krakowska 390,
32-080 Zabierzów (k. Krakowa)
NIP 513 026 87 90

+48 888 332 750

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00


Składanie i obsługa zamówień
[email protected]

Zapytania ofertowe i doradztwo techniczne
[email protected]

Faktury i płatności
[email protected]

Logistyka i Transport
[email protected]

Marketing
[email protected]

Zakupy
[email protected]

Adres magazynu
ul. Komandosów 1/2
32-085 Modlniczka, (k.Krakowa)

+48 518 997 343
+48 603 172 808
[email protected]

Godziny otwarcia
6:00 - 22:00

Godziny odbiorów osobistych
6:00 - 12:00 i 16:00-21:00