Blog icon
|
Suggest
Ulubione są puste
Menu
 

Stacje ładowania Alfen

Inteligentne, nowoczesne i wygodne stacje do ładowania samochodów Alfen, które są dostępne w naszym asortymencie, to urządzenia najwyższej jakości. Są one produkowane z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół. Zapewniają niezawodne działanie oraz szybkie ładowanie pojazdów. Poznaj bliżej linię ładowarek Alfen i dowiedz się, dlaczego są tak wyjątkowe.

Firma Alfen – jej wkład w rozwój e-mobilności

 Firma Alfen od ponad 80 lat dostarcza najwyższej jakości produkty oraz usługi, których zadaniem jest ułatwianie dystrybucji energii elektrycznej. Dostarcza ona na rynek stacje transformatorowe, magazyny energii, a także ładowarki do pojazdów elektrycznych.

Główną wizją marki Alfen jest dążenie do zrównoważonego rozwoju energetycznego – z myślą o przyszłych pokoleniach. Wdrażanie nowoczesnych rozwiązań bazujących na innowacyjnych technologiach to misja firmy, którą realizuje od lat. Przekonaj się, dlaczego produkty Alfen to połączenie najwyższej jakości i komfortu użytkowania, co wpływa na to, że są one tak popularne na całym świecie.

Wydajna ładowarka auta elektrycznego Alfen

Ładowarki do samochodu Alfen to urządzenia przeznaczone do użytku zarówno w gospodarstwie domowym, jak i w biurze oraz przestrzeni publicznej. Dostępne są trzy linie produktów najwyższej jakości, z których każdy wyróżnia się inną mocą oraz dodatkowymi funkcjami. Bez względu na to, gdzie zostanie zamontowana ładowarka samochodowa Alfen, będzie ona działała płynnie i bez zarzutu.

W naszej ofercie, oprócz ładowarek Alfen, znajdziesz także bazy i słupki montażowe wolnostojące, na których można umieścić te urządzenia. Takie rozwiązanie sprawdzi się zarówno na domowej posesji, jak i na parkingu pod firmą czy w miejscu publicznym. Konstrukcje te są trwałe i wytrzymałe, gdyż powstały z wysokiej jakości materiałów, które są odporne na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych.

Ładowarka auta elektrycznego Alfen o uniwersalnym zastosowaniu

Do ładowania pojazdów w warunkach domowych przeznaczone są dwie linie o mocy od 3,7 kW do 22kW. Są one proste w użyciu oraz bezpieczne. Ich ogromną zaletą jest to, że można je podłączyć do dowolnego systemu zarządzania OCPP. Dzięki temu możliwe jest ładowanie pojazdu z maksymalną szybkością.

Linia Eve Single S-line oraz Eve Single Pro-line to wydajne urządzenia, które z powodzeniem można połączyć z instalacjami fotowoltaicznymi. Mogą one korzystać z nadwyżek wyprodukowanej energii, która jest zgromadzona w magazynach energii. Są one także w stanie reagować na elastyczność taryf energetycznych, co w praktyce przekłada się na realne oszczędności.

Ładowarki do samochodu Alfen – idealne rozwiązanie dla firm

Linia ładowarek samochodowych Alfen Eve Single Pro-line to urządzenia, które świetnie sprawdzą się także do użytku w firmie. Są one wyposażone w nowoczesne i inteligentne funkcje, które podnoszą komfort ich użytkowania. Dzięki niewielkim wymiarom stacji do ładowania samochodu Alfen można z powodzeniem zamontować ją zarówno na ścianie, jak i na specjalnym słupku. Kolorowy wyświetlacz ułatwia obsługę ładowarki, a także umożliwia wgranie logo firmy. Licznik MID pozwala z kolei rozliczać poszczególnych pracowników za zużytą energię. Jeśli zależy Ci na tym, aby zatrudnione osoby mogły korzystać z inteligentnej ładowarki do samochodu, ten model będzie idealnym rozwiązaniem.

Ładowarki Alfen Eve Single Pro-line – najważniejsze cechy

Ładowarki Alfen z tej linii wyróżniają się przede wszystkim nowoczesną obudową o niewielkich rozmiarach. Mogą być wyposażone w gniazdo zasilania lub stały kabel. Współpraca z inteligentnymi licznikami sprawia, że możliwe jest dynamiczne równoważenie przeciążeń. Do innych zalet tego modelu zaliczyć można również:

  • możliwość swobodnego doboru dostawcy usług ładowania ze względu na brak blokady sim,
  • konfigurację wyświetlacza w różnych językach,
  • sieć „Smart Charging Network” maksymalizującą prędkość ładowania,
  • najwyższą jakość klasy premium.

Bez wątpienia jest to ładowarka, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Ładowarki do samochodu Alfen do użytku publicznego

Linia ładowarek aut elektrycznych Alfen Eve Double Pro-Line, która jest dostępna w naszej ofercie, to najbardziej zaawansowane technologicznie i najwydajniejsze urządzenia. Doskonale sprawdzają się w takich miejscach jak siedziby firm, supermarkety czy inne miejsca publiczne o umiarkowanym ruchu.

Została zaprojektowana z myślą o tym, że będą z niej korzystać różni użytkownicy. Ta ładowarka samochodowa Alfen posiada dwa gniazda i może być zamontowana na ścianie lub na słupie. Połączenie tego urządzenia z internetem odbywa się poprzez łącze LTE/Ethernet. Cztery diody LED ułatwiają kontrolę stanu naładowania baterii. Są to modele bardzo wytrzymałe i trwałe, które można bez problemu zamontować na zewnątrz budynku.

Stacja do ładowania samochodu Alfen – wybierz nowoczesne i niezawodne produkty

Ładowarki Alfen to przede wszystkim funkcjonalne i wydajne urządzenia. Dysponują one mocą od 3,7 kW do 22 kW. Wszystkie modele są wyposażone w praktyczne wyświetlacze, które ułatwiają kontrolowanie procesu ładowania. Można je bez problemu zamontować na ścianie lub na wolnostojącym słupku.

Są to najwyższej jakości produkty klasy premium, co sprawia, że wyróżniają się one niezawodnością oraz trwałością. O tym, że są to urządzenia godne zaufania, świadczy także to, że to właśnie z ładowarek marki Alfen korzystają najlepsi producenci samochodów. Stacje te mogą także współpracować i komunikować się z innymi inteligentnymi urządzeniami dzięki otwartym protokołom. Jest to niezwykle wygodne i funkcjonalne rozwiązanie dla wszystkich właścicieli samochodów wyposażonych w silniki elektryczne.

Y
Kontakt bezpośredni

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o. o.

Adres biura
ul. Krakowska 390,
32-080 Zabierzów (k. Krakowa)
NIP 513 026 87 90

+48 12 397 82 00 [email protected]

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00


Składanie i obsługa zamówień
[email protected]

Zapytania ofertowe i doradztwo techniczne
[email protected]

Faktury i płatności
[email protected]

Logistyka i Transport
[email protected]

Marketing
[email protected]

Zakupy
[email protected]
Adresy magazynów KRAKÓW
ul. Komandosów 1/2
32-085 Modlniczka, (k.Krakowa)

+48 518 997 343
+48 603 172 808
[email protected]

Godziny otwarcia
6:00 - 22:00

Godziny odbiorów osobistych
6:00 - 12:00 i 16:00-21:00ul. Komandosów 1/4 32-085 Modlniczka Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek, 6:00-12:00 i 16:00-19:00. Osoby kontaktowe: Maciej Grysak (Administrator Magazynu) tel. +48 784 962 375 Arkadiusz Jankowski (Administrator Magazynu) tel. +48 664 385 414 Daniel Jachimowicz (Administrator Magazynu) tel. +48 784 369 452 Krzysztof Staszkiewicz (Administrator Magazynu) tel. +48 538 379 512 [email protected]GDAŃSK

ul. Józefa Dambka 10 80-601 Gdańsk Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek: 07:00-13:00 Godziny otwarcia magazynu:

poniedziałek - piątek: 06:00-14:00 Osoby kontaktowe: Wojciech Krupa (Kierownik Magazynu w Gdańsku) tel. +48 668 875 267 [email protected]