Blog icon
|
Suggest
Ulubione są puste
Menu
 
EESolarEdge
Filtruj
n
Kategoria produktu
n

Falowniki SolarEdge - BayWa r.e. Solar Shop

SolarEdge to lider w dziedzinie produkcji systemów fotowoltaicznych stosowanych w budynkach mieszkalnych i instalacjach komercyjnych. Firma rozwija się prężnie do 2006 roku. Falowniki fotowoltaiczne SolarEdge umożliwiają skuteczne przetwarzanie energii gromadzonej w panelach na energię o parametrach użytkowych. Firma oferuje kilka generacji falowników jedno- i trójfazowych. Nowoczesne urządzenia mogą być konfigurowane z zaawansowanym optymalizatorem mocy. Dzięki takim rozwiązaniom falowniki SolarEdge umożliwiają monitorowanie i dystrybucję energii produkowanej przez budynkową instalację fotowoltaiczną, w taki sposób, aby zapewnić jej optymalną konsumpcję we własnym zakresie. SolarEdge falowniki mają funkcję zasilania awaryjnego, która przydaje się w przypadku zaniku prądu z sieci oraz w konfiguracji z akumulatorami do magazynowania nadwyżki wyprodukowanej energii.


Falownik SolarEdge z technologią HD-Wave

Firma Solaredge oferuje nowoczesne jednofazowe falowniki z technologią HD-Wave. Urządzenia są wyposażone w zaawansowane elektroniczne procesory do monitorowania i korygowania jakości produkowanej energii. Warto podkreślić, że falowniki SolarEdge z technologią HD–Wave zdobyły prestiżowe wyróżnienie w branży fotowoltaiki – Intersolar Award 2016 oraz Edison 2018. Dzięki nowej technologii jednofazowe falowniki SolarEdge HD-Wave w połączeniu z pozostałymi komponentami systemów fotowoltaicznych dostarczanych przez firmę umożliwiają ekonomiczną i bezawaryjną produkcję energii elektrycznej. W ofercie firmy dostępne są zarówno standardowe urządzenia, jak i falowniki hybrydowe.


Jednofazowe falowniki Solaredge do małych dachów

Ciekawym rozwiązanie dla inwestorów planujących montaż instalacji fotowoltaicznej na małym dachu są dedykowane jednofazowe falowniki SolarEdge z technologią kompaktową. To jedno z efektywniejszych rozwiązań do małych instalacji składających się z 3 lub 4 – do 8 modułów. Falowniki SolarEdge z technologią kompaktową dostępne są w wersji z modułem do komunikacji i monitorowania parametrów pracy instalacji fotowoltaicznej oraz bez. Urządzenia charakteryzują się solidną budową i niewielkimi wymiarami zewnętrznymi. Są przystosowane do montażu wewnątrz i na zewnątrz budynków. Jednofazowy falownik SolarEdge do małych dachów może być wyposażony w moduły do łączności komórkowej, inteligentne liczniki energii i szereg innych urządzeń rozszerzających funkcjonalność falownika i możliwość konsumpcji produkowanej energii elektrycznej.


Zaawansowane trójfazowe falowniki z technologią synergii od SolarEdge

Solaredge oferuje również wydajne i funkcjonalne falowniki trójfazowe. W ofercie dostępne są modele dedykowane do zastosowania w instalacjach montowanych w budynkach mieszkalnych oraz zaawansowane urządzenia do instalacji przemysłowych i komercyjnych. Trójfazowe falowniki SolarEdge do zastosowania w instalacjach domowych to urządzenia o mocy od 3 do 10 kW.

W katalogu urządzeń do zastosowań komercyjnych i przemysłowych dostępne są falowniki o mocy od 12,5 do 33,3 kW. Moc, wydajność oraz modułowa budowa trójfazowych falowników SolarEdge z technologią synergii sprawiają, że uruchamianie przemysłowych instalacji fotowoltaicznych staje się proste i bezproblemowe. Falowniki SolarEdge są monitorowane w trakcie procesu instalacji – dzięki funkcji wstępnego przekazania do eksploatacji, co umożliwia badanie stanu urządzenia i elementów sieci jeszcze przed ich uruchomieniem. To gwarancja, że wszystkie ewentualne problemy zostaną zidentyfikowane i wyeliminowane podczas prac montażowych.


Jak dobrać inwerter SolarEdge do projektowanej lub istniejącej instalacji fotowoltaicznej?

Planując montaż lub modernizację instalacji fotowoltaicznej, warto rozważyć inwestycję w odpowiednio dobrany model falownika SolarEdge. Firma, jako globalny lider w branży inteligentnych technologii energetycznych, oferuje szereg ciekawych rozwiązań, które w ciągu ostatnich lat zmieniły obraz fotowoltaiki. Urządzenia SolarEdge to rozwiązanie, które umożliwia uzyskanie pełnej kontroli nad produkcją energii z paneli fotowoltaicznych oraz konsumpcję wyprodukowanej energii we własnym zakresie. Magazynowanie i konsumpcja produkowanej energii przez prosumenta okazują się najlepszym sposobem na zagospodarowanie nadwyżek i ograniczenie zużycia energii sieciowej w instalacjach on-grid.

Firma Solaredge koncentruje się na dostarczaniu nowoczesnych rozwiązań, które można stosować w instalacjach domowych i komercyjnych oraz w budowanych na wielką skalę elektrowniach fotowoltaicznych. Inwerter SolarEdge jest projektowany w taki sposób, aby umożliwić użytkownikom dostęp do takich funkcjonalności jak: magazynowanie energii, zasilanie awaryjne, ładowanie pojazdów elektrycznych czy inteligentne zarządzanie energią w domu oraz w instalacji przemysłowej. Szukając odpowiedniego falownika, można skorzystać z filtrowania na naszej stronie z produktami SolarEdge. Dobierając falownik, użytkownik może wybierać pomiędzy urządzeniami jedno- i trójfazowymi oraz dobrać moc i ilość gniazd MPPT, tak aby urządzenie idealnie synchronizowało produkcję każdego zainstalowanego łańcucha i modułu fotowoltaicznego.

Y
Kontakt bezpośredni

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o. o.

Adres biura
ul. Krakowska 390,
32-080 Zabierzów (k. Krakowa)
NIP 513 026 87 90

+48 12 397 82 00 [email protected]

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00


Składanie i obsługa zamówień
[email protected]

Zapytania ofertowe i doradztwo techniczne
[email protected]

Faktury i płatności
[email protected]

Logistyka i Transport
[email protected]

Marketing
[email protected]

Zakupy
[email protected]
Adresy magazynów KRAKÓW
ul. Komandosów 1/2
32-085 Modlniczka, (k.Krakowa)

+48 518 997 343
+48 603 172 808
[email protected]

Godziny otwarcia
6:00 - 22:00

Godziny odbiorów osobistych
6:00 - 12:00 i 16:00-21:00ul. Komandosów 1/4 32-085 Modlniczka Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek, 6:00-12:00 i 16:00-19:00. Osoby kontaktowe: Maciej Grysak (Administrator Magazynu) tel. +48 784 962 375 Arkadiusz Jankowski (Administrator Magazynu) tel. +48 664 385 414 Daniel Jachimowicz (Administrator Magazynu) tel. +48 784 369 452 Krzysztof Staszkiewicz (Administrator Magazynu) tel. +48 538 379 512 [email protected]GDAŃSK

ul. Józefa Dambka 10 80-601 Gdańsk Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek: 07:00-13:00 Godziny otwarcia magazynu:

poniedziałek - piątek: 06:00-14:00 Osoby kontaktowe: Wojciech Krupa (Kierownik Magazynu w Gdańsku) tel. +48 668 875 267 [email protected]