Blog icon
|
Suggest
Ulubione są puste
Menu
 

Stacje ładowania SMA

W naszej ofercie ładowarek do samochodów elektrycznych nie mogło zabraknąć urządzeń marki SMA. To wydajne i wytrzymałe modele, które powstają z wykorzystaniem najnowszych technologii oraz innowacyjnych rozwiązań. Dowiedz się nieco więcej na temat ładowarek do samochodu SMA i przekonaj się, dlaczego warto zwrócić na nie uwagę.


Marka SMA – funkcjonalność połączona z nowoczesnością

Firma SMA znana jest przede wszystkim korzystającym z paneli fotowoltaicznych oraz magazynów energii. To w tych dziedzinach specjalizowała się przez wiele lat i produkowała elementy instalacji solarnych. Współcześnie dzięki nieustannemu rozwojowi i wielu badaniom oferuje klientom rozwiązania takie jakie ładowarki samochodowe SMA.

Ta niemiecka firma w procesie produkcji ogromny nacisk ta kładzie na to, aby stacje ładowania bezpośrednio wykorzystywały promieniowanie słoneczne. Pozwala to szybko i oszczędnie naładować akumulator w pojeździe elektrycznym. Prowadzone nad tymi projektami badania i doświadczenia mają ogromny wpływ na rozwój całej branży e-mobilności na świecie.

 

Dlaczego ładowarka auta elektrycznego SMA jest wyjątkowa?

Stacja do ładowania samochodu SMA jest elementem instalacji, który można połączyć z panelami fotowoltaicznymi lub magazynami energii. To nowatorskie podejście do ładowania pojazdów elektrycznych, które wyróżnia markę SMA na tle innych producentów. Zasilanie aut elektrycznych prądem pochodzącym z odnawialnych źródeł energii to rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne jednocześnie. Umożliwia korzystanie z darmowej energii elektrycznej.

Ładowarki SMA to urządzenia głównie dla klientów biznesowych. Sprawdzą się również w prywatnych gospodarstwach domowych. Dysponują mocą 22 kW, co sprawia, że ładowanie akumulatorów przebiega szybko i sprawnie.


Najważniejsze cechy ładowarki samochodowej SMA

Ładowarka auta elektrycznego SMA to model typu AC, który można zamontować na ścianie bądź na specjalnym słupku. Można też połączyć ją z aplikacją SMA Energy, co umożliwia sterowanie nią z pomocą urządzeń mobilnych. Dzięki temu można kontrolować ich pracę z dowolnego miejsca.

Ogromną zaletą ładowarek SMA jest także ich kompatybilność z większością modeli pojazdów elektrycznych, jakie można znaleźć na rynku. Dzięki nim ładowarka jest uniwersalnym urządzeniem. Doskonale nadaje się także do połączenia z istniejącymi już instalacjami fotowoltaicznymi. Nie ma więc znaczenia, to kiedy dokładnie powstały i ile mają lat. Ładowarki do samochodu SMA mogą zostać z nimi z łatwością zintegrowane.Wybierz niezawodną stację do ładowania samochodu SMA

Trójfazowa ładowarka auta elektrycznego SMA to urządzenie, które wyróżnia się niezawodnością i trwałością. Najważniejsze cechy tej ładowarki to przede wszystkim:

 

     uniwersalne zastosowanie – pasuje do wszystkich najpopularniejszych modeli samochodów elektrycznych,

     szybkie działanie – umożliwia naładowanie baterii w krótkim czasie,

     energooszczędność – maksymalnie wykorzystuje energię słoneczną,

     bezpieczeństwo – ochrona przed awarią zasilania.

 

Dzięki tej ładowarce ładowanie akumulatorów pojazdu jest szybkie, tanie, a przede wszystkim inteligentne. Zaletą urządzenia jest także łatwe sterowanie z pomocą aplikacji SMA Energy lub pokrętła umieszczonego na obudowie. W ten sposób można dopasować szybkość ładowania pojazdu.


Korzyści z używania ładowarki SMA

 Ładowarki do samochodu SMA umożliwiają bezemisyjne ładowanie pojazdów elektrycznych. Dzięki temu są przyjazne dla środowiska naturalnego. Urządzenie można połączyć z systemem Sunny Home Manager, co umożliwia nadanie priorytetu ładowaniu samochodu. W razie potrzeby można zwiększyć tempo całego procesu, dzięki czemu akumulator naładuje się jeszcze szybciej.

 

Inteligentne technologie, które wybrano do ładowarki samochodowej SMA, sprawiają, że można połączyć ją nawet z instalacją fotowoltaiczną o minimalnej mocy. Innowacyjny system urządzenia bierze pod uwagę wszystkie odbiorniki korzystające z energii słonecznej i dopasowuje moc tak, aby zapobiec przeciążeniom sieci.


Dodatkowe funkcje stacji do ładowania samochodu SMA

 Ładowarki SMA są wyposażone w dodatkową funkcję Boost, która umożliwia połączenie prądu pozyskiwanego z sieci elektrycznej z tym z instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu pojazd może być ładowany jednofazowo z mocą do 7,4 kW. Jest to  wartość dwukrotnie większa w porównaniu z tradycyjnymi ładowarkami. Jednocześnie cała sieć jest odpowiednio chroniona przed przeciążeniem.

Stacja ładowania SMA dysponuje także bezpłatną funkcją monitorowania pracy ładowarki przez SMA Synny Portal. W chwili pojawienia się nieprawidłowości w pracy urządzenia komunikat dotyczący awarii wysyłany jest do odbiorcy i instalatora. Dzięki temu może podjąć odpowiednie działania, dzięki którym można uniknąć dużych kosztów naprawy.Wybierz najwyższej jakości urządzenia SMA

Używanie ładowarki do samochodów elektrycznych korzystającej z energii z promieniowania słonecznego to rozwiązanie, które pozwala na spore oszczędności. Dzięki niej można naładować akumulatory w pojazdach będących częścią floty bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Jeśli jesteś właścicielem firmy i szukasz nowoczesnych i wydajnych ładowarek, wybierz produkty marki SMA dostępne w naszej ofercie. Stacje ładowania od tego producenta to także idealny wybór dla instalatorów, którzy chcą zaproponować swoim klientom wygodne i funkcjonalne rozwiązania dla użytkowników.

Funkcja monitorowania pracy ładowarki sprawia, że można kontrolować jej stan zdalnie. Umożliwia to szybkie wykrycie każdej, nawet najmniejszej awarii oraz błyskawiczne jej usunięcie, co jest doskonałym sposobem na to, aby zyskać uznanie w oczach klienta.

Y
Kontakt bezpośredni

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o. o.

Adres biura
ul. Krakowska 390,
32-080 Zabierzów (k. Krakowa)
NIP 513 026 87 90

+48 12 397 82 00 [email protected]

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00


Składanie i obsługa zamówień
[email protected]

Zapytania ofertowe i doradztwo techniczne
[email protected]

Faktury i płatności
[email protected]

Logistyka i Transport
[email protected]

Marketing
[email protected]

Zakupy
[email protected]
Adresy magazynów KRAKÓW
ul. Komandosów 1/2
32-085 Modlniczka, (k.Krakowa)

+48 518 997 343
+48 603 172 808
[email protected]

Godziny otwarcia
6:00 - 22:00

Godziny odbiorów osobistych
6:00 - 12:00 i 16:00-21:00ul. Komandosów 1/4 32-085 Modlniczka Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek, 6:00-12:00 i 16:00-19:00. Osoby kontaktowe: Maciej Grysak (Administrator Magazynu) tel. +48 784 962 375 Arkadiusz Jankowski (Administrator Magazynu) tel. +48 664 385 414 Daniel Jachimowicz (Administrator Magazynu) tel. +48 784 369 452 Krzysztof Staszkiewicz (Administrator Magazynu) tel. +48 538 379 512 [email protected]GDAŃSK

ul. Józefa Dambka 10 80-601 Gdańsk Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek: 07:00-13:00 Godziny otwarcia magazynu:

poniedziałek - piątek: 06:00-14:00 Osoby kontaktowe: Wojciech Krupa (Kierownik Magazynu w Gdańsku) tel. +48 668 875 267 [email protected]