Blog icon
|
Suggest
Ulubione są puste
Menu
 
Filtruj
n
Kategoria produktu
n
HUAWEI LUNA2000-7-E1 - (6,9 kWh moduł baterii)
HUAWEI LUNA2000-7-E1 - (6,9 kWh moduł baterii)
HUAWEI LUNA2000-5-E0 - (5kWh moduł baterii)
HUAWEI LUNA2000-5-E0 - (5kWh moduł baterii)

Huawei Hybryda z Luną

HUAWEI LUNA2000-10KW-C1 - (DC/DC Moduł sterujący)
HUAWEI LUNA2000-10KW-C1 - (DC/DC Moduł sterujący)
HUAWEI LUNA2000-5KW-C0 - (DC/DC Moduł sterujący)
HUAWEI LUNA2000-5KW-C0 - (DC/DC Moduł sterujący)

Huawei Hybryda z Luną

HUAWEI LUNA2000-5-S0 Bateria 5kWh
HUAWEI LUNA2000-5-S0 Bateria 5kWh

Ten artykuł bierze udział w SPEED CHALLENGE

HUAWEI LUNA2000-10-S0 Bateria 10kWh
HUAWEI LUNA2000-10-S0 Bateria 10kWh

Ten artykuł bierze udział w SPEED CHALLENGE

HUAWEI LUNA2000-15-S0 Bateria 15kWh
HUAWEI LUNA2000-15-S0 Bateria 15kWh

Ten artykuł bierze udział w SPEED CHALLENGE

Magazyny energii Huawei

Magazyny energii to urządzenia, które służą do magazynowania nadwyżek wyprodukowanej energii. Dzięki temu nie ma konieczności sprzedawania jej do sieci – zamiast tego można ją magazynować i wykorzystać wtedy, gdy zajdzie taka potrzeba. Oferujemy najwyższej jakości nowoczesne magazyny energii od znanego i cenionego na całym świecie producenta, jakim jest marka Huawei. Sprawdź, czym wyróżniają się te urządzenia oraz jakie zalety płyną z korzystania z nich.

 

Marka Huawei na rynku OZE

Początki marki Huawei sięgają 1987 roku. Pierwszymi sukcesami firmy było wprowadzenie na rynek nowoczesnych urządzeń przenośnych, które wspierały łączność za pomocą technologii GPS, CDMA i UMTS. Innowacyjne rozwiązania były od zawsze tym, co inspirowało i napędzało firmę do wprowadzania na rynek coraz to nowszych produktów.

Obecnie marka Huawei podąża za swoją misją, której hasło brzmi: Optymalny koszt energii i aktywne bezpieczeństwo”. Zgodnie z nią specjaliści pracujący w tej firmie nieustannie dążą do tego, aby zasilać energią elektryczną coraz większą ilość gospodarstw domowych oraz firm. Huawei opracował własny system magazynowania energii z systemów solarnych, którego głównym zadaniem ma być maksymalizacja jej lokalnej konsumpcji. Magazyny energii Huawei współpracują z innymi elementami instalacji fotowoltaicznej tej marki, takimi jak falowniki oraz moduły PV.


Magazyn energii Huawei – kto powinien się na niego zdecydować?

Marka Huawei postawiła sobie za główny cel dostarczenie nowoczesnych rozwiązań z zakresu energetyki bazującej na promieniowaniu słonecznym jak największej liczbie odbiorców indywidualnych oraz przedsiębiorstwom. Sprawia to, że dostępne w ofercie magazyny Huawei mają szeroki zakres pojemności. Pozwala to na dopasowanie modelu, który pokryje zapotrzebowanie na energię zarówno niewielkiego gospodarstwa domowego, jak i dużego przedsiębiorstwa. Bez względu na rozmiary instalacji fotowoltaicznej akumulatory Huawei dostępne w ofercie są idealnym rozwiązaniem. Jeśli zależy Ci na wydajnym i wytrzymałym urządzeniu, koniecznie sprawdź nasz asortyment i dobierz magazyn o odpowiedniej pojemności.

 

Magazyny energii Huaweii – co trzeba o nich wiedzieć?

 Marka Huawei oferuje dwa modele magazynów przeznaczonych do gromadzenia energii. Pierwszym z nich jest Luna 200-/10/15-S0. To urządzenie jest przeznaczone głównie do użytku w prywatnych gospodarstwach domowych. Umożliwia zwiększenie poziomu wykorzystania energii pozyskiwanej z paneli fotowoltaicznych bez konieczności jej sprzedaży do sieci.

Drugim produktem tej marki jest model Fusion Solar 6.0+ Utility Smart PV Solution. Jest to bardzo mocny akumulator do fotowoltaiki Huawei, przeznaczony przede wszystkim do użytku z instalacjami o dużej mocy. Jest to kompleksowy system oparty na sztucznej inteligencji, współpracujący z pozostałymi elementami całej instalacji. Zastosowane w nim innowacyjne rozwiązania umożliwiają jeszcze efektywniejsze wykorzystanie energii pozyskiwanej z dużych instalacji.

 

Wydajna instalacja fotowoltaiczna – akumulatory Huawei doskonałym rozwiązaniem

 Magazyny oparte na urządzeniu Luna wyposażone są w akumulatory litowo-żelazowo-fosforanowe. Dzięki nim cała instalacja jest stabilna i efektywna. Bardzo ważne jest także to, że korzystanie z nich jest w pełni bezpieczne. Jeśli poszukujesz urządzenia, które nie będzie wymagało częstej konserwacji i napraw – wybierz magazyn energii Huawei.

 

Dostępne są one w trzech podstawowych pojemnościach: 5 kWh, 10 kWh oraz 15 kWh. Dzięki temu można dobrać taki model, który będzie dopasowany do indywidualnych potrzeb. Istnieje także możliwość połączenia magazynów ze sobą, co pozwala stworzyć zdecydowanie większą pojemność w jednym urządzeniu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie ma konieczności kupowania kolejnych magazynów zajmujących miejsce.

 

Akumulator do fotowoltaiki Huawei – idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw

Magazyny energii dostępne w naszej ofercie od Huawei to doskonałe rozwiązanie nie tylko do gospodarstw domowych, ale i dużych instalacji zasilających np. przedsiębiorstwa. Dzięki opcji ich rozbudowania można z łatwością stworzyć magazyn, który pomieści duże zasoby energii elektrycznej. Magazyny energii są niezbędne do prawidłowego funkcjonowania przedsiębiorstwa, głównie ze względu na to, że mogą pełnić funkcję awaryjnego zasilania. Dzięki temu w przypadku przerw w dostawie prądu może ono nadal działać bez zakłóceń.

Bez względu na to, czy poszukujesz magazynów do małego gospodarstwa domowego, czy firmy o dużym zapotrzebowaniu na energię, w naszej ofercie znajdziesz modele, które spełnią wszelkie oczekiwania. Współpracujące z fotowoltaiką akumulatory Huawei to nowoczesne i wygodne rozwiązania, które docenią odbiorcy prywatni oraz biznesowi.

 

Najważniejsze zalety magazynów energii marki Huawei

Magazyny energii Huawei to urządzenia, które cieszą się ogromną popularnością wśród indywidualnych użytkowników, właścicieli firm, a także projektantów i instalatorów systemów fotowoltaicznych. Najważniejsze zalety tych produktów to przede wszystkim:

 

     wydajna i niezawodna technologia oparta na akumulatorach litowo-żelazowo-fosforanowych;

     niezakłócona praca w temperaturze od -10 do 55 stopni Celsjusza;

     głębokość rozładowania baterii sięgająca nawet 100%;

     możliwość zamontowania na ścianie budynku.

 

Jest to tylko kilka najważniejszych zalet, które wpływają na popularność tych urządzeń. Nowoczesne technologie, jakie zostały w nich wykorzystane, sprawiają, że są to urządzenia, którymi zdecydowanie warto się zainteresować.

 

Magazyn energii Huawei – co wpływa na jego cenę?

Korzystanie z odnawialnych źródeł energii, w tym także z promieniowania słonecznego, niesie ze sobą wiele korzyści. Pozwala przede wszystkim zaoszczędzić na wydatkach związanych z opłatami za energię elektryczną. Zakup magazynu może dodatkowo wpłynąć na te oszczędności, gdyż pozwoli na wykorzystywanie całej wyprodukowanej energii.

Cena takiego magazynu uzależniona jest przede wszystkim od ilości modułów, które zostały w nim zastosowane oraz jego pojemności. Im jest on pojemniejszy, tym więcej kosztuje. Ceny tego wydajnego i efektywnego urządzenia, jakim jest akumulator do fotowoltaiki Huawei, są porównywalne do tych, jakie trzeba zapłacić za inne urządzenia tej klasy dostępne na rynku. Jest to inwestycja, na którą powinien zdecydować się każdy posiadacz instalacji fotowoltaicznej.

 

Dlaczego warto wybrać magazyny energii od Huawei?

Magazyny energii Huawei są nie tylko niezawodne, ale i bezpieczne. Wyposażone są w szereg zabezpieczeń, które chronią te urządzenia przed nadmiernym przegrzaniem. Z kolei wysokonapięciowa technologia sprawia, że straty energii zminimalizowane są praktycznie do minimum.

Tym, co ma ogromne znaczenie dla instalatorów magazynów, jest to, że są one łatwe i bezproblemowe w instalacji. Dzięki temu ich montaż nie zajmuje dużo czasu. Doskonale współpracują one także z falownikami i optymalizatorami marki Huawei, które można znaleźć w naszej ofercie. Parametry magazynów, w tym ich pojemność, można w łatwy sposób kontrolować przy pomocy dedykowanej aplikacji. Wszystkie te funkcje sprawiają, że są to urządzenia zdecydowanie warte uwagi.

Y
Kontakt bezpośredni

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o. o.

Adres biura
ul. Krakowska 390,
32-080 Zabierzów (k. Krakowa)
NIP 513 026 87 90

+48 12 397 82 00 [email protected]

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00


Składanie i obsługa zamówień
[email protected]

Zapytania ofertowe i doradztwo techniczne
[email protected]

Faktury i płatności
[email protected]

Logistyka i Transport
[email protected]

Marketing
[email protected]

Zakupy
[email protected]
Adresy magazynów KRAKÓW
ul. Komandosów 1/2
32-085 Modlniczka, (k.Krakowa)

+48 518 997 343
+48 603 172 808
[email protected]

Godziny otwarcia
6:00 - 22:00

Godziny odbiorów osobistych
6:00 - 12:00 i 16:00-21:00ul. Komandosów 1/4 32-085 Modlniczka Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek, 6:00-12:00 i 16:00-19:00. Osoby kontaktowe: Maciej Grysak (Administrator Magazynu) tel. +48 784 962 375 Arkadiusz Jankowski (Administrator Magazynu) tel. +48 664 385 414 Daniel Jachimowicz (Administrator Magazynu) tel. +48 784 369 452 Krzysztof Staszkiewicz (Administrator Magazynu) tel. +48 538 379 512 [email protected]GDAŃSK

ul. Józefa Dambka 10 80-601 Gdańsk Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek: 07:00-13:00 Godziny otwarcia magazynu:

poniedziałek - piątek: 06:00-14:00 Osoby kontaktowe: Wojciech Krupa (Kierownik Magazynu w Gdańsku) tel. +48 668 875 267 [email protected]