Blog icon
|
Suggest
Ulubione są puste
Menu
 

Stacje ładowania MENNEKES

W asortymencie naszego sklepu znajdziesz produkty cenionej marki Mennekes. Są to nie tylko ładowarki do samochodów elektrycznych, ale i pozostałe akcesoria – kable różnej długości oraz wiele innych. Produkty wyróżniają się nie tylko najwyższą jakością, ale i niezawodnością podczas codziennej pracy. Dzięki nim możliwe jest szybkie i efektywne ładowanie baterii w samochodzie elektrycznym. Jeśli szukasz niezawodnych akcesoriów, to Mennekes ładowarki są idealnym wyborem. Poznaj nasz asortyment i wybierz rozwiązanie, które spełni Twoje oczekiwania i zaspokoi wszystkie potrzeby.


Firma Mennekes: w czym się specjalizuje?

Mennekes to firma założona w 1953 roku przez elektryka Aloysa Mennekesa. Początkowo był to mały warsztat, w którym przeprowadzano różne naprawy elektryczne. Z czasem jednak miejsce to zamieniło się w zakład produkcji złączy i wtyczek.

Rozwój rynku e-mobilności sprawił, że Mennekes stał się jedną z firm, które rozpoczęły produkcję ładowarek i akcesoriów do samochodów elektrycznych. Największym sukcesem marki było stworzenie w 2009 roku wtyczki do pojazdów elektrycznych, zgodnie ze specyfikacją RWE i Daimler. Obecnie jest określana mianem wtyczki typu drugiego i używa się jej we wszystkich samochodach z silnikiem elektrycznym w Europie.


Ładowarka auta elektrycznego Mennekes - czym się wyróżnia?

Ładowarki do samochodu Mennekes z linii Amtron to połączenie eleganckiego i nowoczesnego wyglądu z funkcjonalnością. Dzięki temu urządzenie prezentuje się nowocześnie, umożliwiając szybkie i sprawne naładowanie samochodu.

Stacja została tak zaprojektowana, aby użytkownik nie musiał martwić się o poplątane kable. Praktyczny uchwyt, w który wyposażono ładowarkę, umożliwia wygodne zawieszenie przewodu, dzięki czemu jest zawsze gotowy do użytku bez konieczności jego rozplątywania, a to znacząco wpływa na komfort korzystania z ładowarki samochodowej Mennekes. Jest całkowicie bezpieczna dla użytkowników, gdyż wyposażono ją w wiele skutecznie działających zabezpieczeń.


Stacja do ładowania samochodu Mennekes – co warto o niej wiedzieć?

Dostępna w ofercie naszego sklepu ładowarka auta elektrycznego Mennekes to urządzenie o mocy 11 kW. To rozwiązanie, które sprawdzi się przede wszystkim podczas użytku domowego. Możesz wybrać tę ładowarkę również wtedy, gdy Twoja firma ma flotę pojazdów elektrycznych, dzięki czemu możesz ładować je np. nocą.

Ładowarki do samochodów Mennekes są kompatybilne ze wszystkimi markami samochodów elektrycznych, jakie są dostępne w tej chwili na rynku. Dzięki temu są praktyczne i uniwersalne w użytkowaniu. Jej kompaktowa konstrukcja i niewielkie gabaryty sprawiają, że nie zajmuje dużo miejsca. Z powodzeniem można zamontować ją na ścianie lub na specjalnym słupku. Kabel do niej zaprojektowany zaprojektowano tak, aby pozwalał na swobodne podłączenie samochodu bez obaw poplątanie się kabla.


Innowacyjne rozwiązania od marki Mennekes – ładowarki dla każdego

Ładowarki samochodowe Mennekes są dostępne w wersji jednofazowej o mocy od 3,7 kW oraz trójfazowej (do 11 kW). Dzięki temu mogą być używane z różnymi typami pojazdów. Są to urządzenia, które nie tylko atrakcyjnie wyglądają, ale i są proste w montażu oraz obsłudze, a co najważniejsze bezpieczne.

Stacja do ładowania samochodu Mennekes z powodzeniem można zamontować przede wszystkim w prywatnych garażach na posesji lub podziemnych, a także na parkingach należących do wspólnot mieszkaniowych. Doskonale zdają one egzamin również na parkingach dostępnych dla pracowników. Dzięki nim mogą oni naładować swoje samochody podczas pracy.


Zalety ładowarek marki Mennekes

Ładowarki do samochodu Mennekes cieszą się dużą popularnością i są chętnie wybierane przez użytkowników aut elektrycznych. Do najważniejszych ich zalet bez wątpienia można zaliczyć przede wszystkim:

  • łatwą obsługę
  • prosty montaż
  • bezpieczeństwo
  • uniwersalne zastosowanie

Ładowarka auta elektrycznego Mennekes zaprojektowana została w taki sposób, aby zapewniać bezpieczeństwo użytkownikom. Dzięki zastosowaniu systemu ochronnego IP54 może być stosowana również na zewnątrz, ponieważ system zapewnia także ochronę przed wilgocią.

Urządzenie wyposażone jest także w termometr, który nieustannie sprawdza temperaturę wewnątrz obudowy, co zabezpiecza przed przegrzaniem. Dodatkowo pobór mocy ładowarki w trybie czuwania jest na bardzo niskim poziomie, co sprawia, że ładowarki samochodowe Mennekes są energooszczędne. Można zintegrować je z panelami fotowoltaicznymi i magazynami energii.


Dodatkowe opcje ładowarek Mennekes

Wyprodukowane przez firmę Mennekes ładowarki to urządzenia wyposażone w różne funkcje, które pozytywnie wpływają na komfort ich użytkowania. Aplikacja Charge może zostać połączona z systemem kart ładujących, dzięki czemu jest możliwe łatwe i dość szybkie stworzenie list kart ładujących, co pozwala kontrolować dostęp do urządzenia. Aplikacja daje także możliwość kontrolowania procesu ładowania zdalnie, co jest wygodnym rozwiązaniem.

Stacja wyposażona jest również w przełącznik kluczowy. Jest to najprostsza forma autoryzacji dostępu do ładowarki. Dzięki temu tylko osoby mające specjalny klucz mogą z niej skorzystać. To rozwiązanie, które sprawdzi się zwłaszcza w miejscach takich jak parkingi przed firmami.


Stacja do ładowania samochodu Mennekes – dlaczego warto ją wybrać?

Stacja ładowania firmy Mennekes to urządzenie wydajne i bezpieczne. Zastosowane w niej zabezpieczenia bardzo szybko wykrywają zwarcia i zapobiegają uszkodzeniu nie tylko ładowarki, ale i całej instalacji. Zintegrowana z urządzeniem aplikacja Charge pozwala łatwo i szybko kontrolować poziom naładowania baterii, stan pracy urządzenia oraz na bieżąco sprawdzać wydatki związane z eksploatacją instalacji.

Stacja ładowania Mennekes może zostać połączona z internetem przy pomocy kabla LAN lub bezprzewodowo dzięki sieci WLAN. Można także zdefiniować dwie strefy pracy urządzenia, dzięki czemu można dopasować jego działanie do taryf elektrycznych. Umożliwi to ładowanie baterii do pełna o takich porach, w których koszt prądu jest najniższy. Ładowarki Mennekes to urządzenia będące strzałem w dziesiątkę.

Y
Kontakt bezpośredni

BayWa r.e. Solar Systems Sp. z o. o.

Adres biura
ul. Krakowska 390,
32-080 Zabierzów (k. Krakowa)
NIP 513 026 87 90

+48 12 397 82 00 [email protected]

Godziny otwarcia
8:00 - 16:00


Składanie i obsługa zamówień
[email protected]

Zapytania ofertowe i doradztwo techniczne
[email protected]

Faktury i płatności
[email protected]

Logistyka i Transport
[email protected]

Marketing
[email protected]

Zakupy
[email protected]
Adresy magazynów KRAKÓW
ul. Komandosów 1/2
32-085 Modlniczka, (k.Krakowa)

+48 518 997 343
+48 603 172 808
[email protected]

Godziny otwarcia
6:00 - 22:00

Godziny odbiorów osobistych
6:00 - 12:00 i 16:00-21:00ul. Komandosów 1/4 32-085 Modlniczka Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek, 6:00-12:00 i 16:00-19:00. Osoby kontaktowe: Maciej Grysak (Administrator Magazynu) tel. +48 784 962 375 Arkadiusz Jankowski (Administrator Magazynu) tel. +48 664 385 414 Daniel Jachimowicz (Administrator Magazynu) tel. +48 784 369 452 Krzysztof Staszkiewicz (Administrator Magazynu) tel. +48 538 379 512 [email protected]GDAŃSK

ul. Józefa Dambka 10 80-601 Gdańsk Godziny odbioru osobistego:

poniedziałek - piątek: 07:00-13:00 Godziny otwarcia magazynu:

poniedziałek - piątek: 06:00-14:00 Osoby kontaktowe: Wojciech Krupa (Kierownik Magazynu w Gdańsku) tel. +48 668 875 267 [email protected]